Kubek!!!!!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ja już mam kubeczek dostałam wczoraj. a tak za ile punktów dostaje się Bahusa

Odp: Odp: Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Kuna, niezupełnie. Kubek można dostać już za jeden jedyny wstawiony przepis. Pod warunkiem jednak, że będzie dobry i wygra konkurs na przepis tygodnia

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 wrz 2009 14:07 przez Pyza)

Odp: Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

kuna
  • kuna

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No ale tych punktów tyle trzeba zbierać ze to nie ma sęsu za jeden marny KUBEK !

Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
iwi69 napisał(a):

A wygralam kubek ale nie wiem czy dostane bo troche daleko mieszkam

Nie płacz iwinko , nie płacz - jak nie dostaniesz to ja Ci wyślę swój!

Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
A wygralam kubek ale nie wiem czy dostane bo troche daleko mieszkam

Odp: Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!



zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 06:34 przez tokijka)

Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Sarenka napisał(a):

Ach, ech och! Dzisiaj powiedzialam koledze, ze moj maz wyniosl do firmy, w ktorej pracujemy, pol kuchni! Dostalam od mamy komplet fajnych kubkow (bylo ich 6, zostalo 5), a mezus, podczas przerw, zabieral je do pracy, zostawial i ... kubki ginely. Niedawno dotarl do mnie drugi kubek, ktory wygralam (dzieki Wam Kochani ) na gotujmy, no i mezus uradowany oswiadczyl, ze bedzie sie chwalil kolegom, ze zoncia wygrala. Wzial z kawusia i... kubek przepadl, jakby zapadl sie pod ziemie. No ale ja mam nadal swoj i sie ciesze, przyzwyczailam sie do niego, taki zielony, fajny, z pewnoscia w moim ulubionym kolorze i otrzymany od milych ludzi

tylko dobrze go pilun bo mężuś wyniesie z kawką do pracy

Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Ach, ech och! Dzisiaj powiedzialam koledze, ze moj maz wyniosl do firmy, w ktorej pracujemy, pol kuchni! Dostalam od mamy komplet fajnych kubkow (bylo ich 6, zostalo 5), a mezus, podczas przerw, zabieral je do pracy, zostawial i ... kubki ginely. Niedawno dotarl do mnie drugi kubek, ktory wygralam (dzieki Wam Kochani ) na gotujmy, no i mezus uradowany oswiadczyl, ze bedzie sie chwalil kolegom, ze zoncia wygrala. Wzial z kawusia i... kubek przepadl, jakby zapadl sie pod ziemie. No ale ja mam nadal swoj i sie ciesze, przyzwyczailam sie do niego, taki zielony, fajny, z pewnoscia w moim ulubionym kolorze i otrzymany od milych ludzi

Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
kuna napisał(a):

No to już mi się odechciło tego KUBKa! Straszna dziadostwo z tą nagrodą,a profil założyłam nie tylko z mysią o kubu chociaz początkowo chciałam go dostać lecz mysle ze nie jest wart jakiejś "rywalizacji". Pozdrawiam!

Kuno w zyciu nie ma nic za darmoNawet,zeby dostac kubeczek trzeba troszke pracy i wysiłku

Odp: Odp: Odp: Kubek!!!!!!!!!!!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
tokijka napisał(a):

No i prosze nie ma jak to internet nie trzeba sie wysilac .Przyznam sie ,ze coraz bardziej to lubie!



Odpowiedz na/ edytuj Kubek!!!!!!!!!!!