Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Obserwuj wątek

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Agatina222
Witam wszystkim mi rowniez bardzo podoba sie program P.Magdy, osobiscie znam Pania Magde,pracowalam jakis czas temu w jednej z jej restauracji.Tak naprawde nie jest wcale taka dobra w tym co robi,wiekszosc to jest wykreowane przez TV-czysta reklama,w jednym z odcinków ,,placi z wlasnej kieszeni pracownikom'' a w realu swoim pracownikom zalega z wyplata po kilka miesiecy bo jest zadluzona.Wiec nie wierzcie we wszytsko co widzicie w jej programie.Pozdrawiam

Odp: Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

pyzata
  • pyzata

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kobieta z klasa i haryzma, a zachowania restautorow przewaznie zenuujace....

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
bądźmy sprawiedliwi,nam też by pewnie ktoś parę grzeszków kuchennych wytknął,chodzi raczej o Jej podejście do człowieka,Jej zrozumienie i odruchy serca na które dzisiaj niewielu stać

Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
powiedz powiedz

Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Mufinka1 napisał(a):

Ja Panią Magdę lubię, tylko truchleję na myśl o tych jej włosach... w jedzeniu. Brr


O nie, przypomniał mi się incydent sprzed tygodnia. Dostałam kanapkę z włosem. Nie wiem czy powinnam mówić gdzie, to byłaby niezła anty-reklama tej sieci :/

brr

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Mufinka1
  • Mufinka1

  • Posty: 27
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Ja Panią Magdę lubię, tylko truchleję na myśl o tych jej włosach... w jedzeniu. Brr

Odp: Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
Darth Vader napisał(a):

kołczu napisał(a):

Moim skromnym zdaniem ten program to jakaś tragedia. Z góry reżyserowany i wystudiowany, pani prowadząca zbija kapitał na buractwie i wyrazistych, nie zawsze trafnych ale zawsze ostrych i poniżej pasa wypowiedziach. Przy okazji obficie sypie na wszystko przyprawami wiadomej firmy co jej wiarygodność jeszcze zmniejsza. Nie rozumiem co naród w tym widzi, szczerze mówiąc.
A już teatrzyk w stylu wypłacania przez panią Gesller pensji pracownikom restauracji z własnego portfela - grubymi nićmi szyte...


Ale kolega psy na Pani Magdzie wiesza. A miał okazję osobiście poznać? Czasem telewizja pokazuje kogoś w krzywym zwierciadle


A ja się zgodzę z kolegą:-) Nie chodzi mi tu o osobę Gesslerowej ale o to, że zamiast np. sporządzać mieszankę ze świeżych ziół, sypie wszędzie ogromne ilości gotowych przypraw TEJ marki...W TYCH przyprawach znajdziemy także inne dodatki a tak ochoczo wyrzuca bohaterom ich przyprawy. Ale lubię oglądać ten program ze względu na restauratorów, ich pracowników-aż dziw bierze, niektórzy z nich są tacy nieporadni i niedoinformowani..

Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Darth Vader
kołczu napisał(a):

Moim skromnym zdaniem ten program to jakaś tragedia. Z góry reżyserowany i wystudiowany, pani prowadząca zbija kapitał na buractwie i wyrazistych, nie zawsze trafnych ale zawsze ostrych i poniżej pasa wypowiedziach. Przy okazji obficie sypie na wszystko przyprawami wiadomej firmy co jej wiarygodność jeszcze zmniejsza. Nie rozumiem co naród w tym widzi, szczerze mówiąc.
A już teatrzyk w stylu wypłacania przez panią Gesller pensji pracownikom restauracji z własnego portfela - grubymi nićmi szyte...


Ale kolega psy na Pani Magdzie wiesza. A miał okazję osobiście poznać? Czasem telewizja pokazuje kogoś w krzywym zwierciadle

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Oj ta sympatyczność pani Magdy musi być niezwykle dobrze ukryta. Ja jej nie dostrzegłem przynajmniej, może w 14 serii...

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Sałatki
  • Sałatki

  • Posty: 16
  • Przepisy: 177
  • Artykuły: 0
A powiedzcie mi, tak poza konkursem, sezon 3. juz się skończył? nie wiecie kiedy można się spodziewać nowych odcinków?

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenne rewolucje - afera za aferą