Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Obserwuj wątek

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Dorota0309
  • Dorota0309

  • Posty: 13
  • Przepisy: 20
  • Artykuły: 249
Muszę przyznać, że oglądam Kuchenne rewolucje i bardzo lubię ten program Wiadomo, jest mocno wyreżyserowany i przerysowany, ale to jest program telewizyjny, musi być show, inaczej nikt by tego nie oglądał. Pani Magda jest bardzo fajną kobietą, szczerą i sympatyczną, mam nadzieję, że dzięki jej radom wiele knajp zmieni swoje nastawienie.

Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Moim skromnym zdaniem ten program to jakaś tragedia. Z góry reżyserowany i wystudiowany, pani prowadząca zbija kapitał na buractwie i wyrazistych, nie zawsze trafnych ale zawsze ostrych i poniżej pasa wypowiedziach. Przy okazji obficie sypie na wszystko przyprawami wiadomej firmy co jej wiarygodność jeszcze zmniejsza. Nie rozumiem co naród w tym widzi, szczerze mówiąc.
A już teatrzyk w stylu wypłacania przez panią Gesller pensji pracownikom restauracji z własnego portfela - grubymi nićmi szyte...

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
A dzisiejszy odcinek był superaśny

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Pani Magda jest dla mnie bardzo fajna babką,dla mnie utkwił odcinek,kiedy szef(NIEWYPŁACALNY) został zaskoczony tym,iż p. Magda wyjęła z własnego portfela pieniądze i wypłaciła zaliczki dla pracowników.Jestem bardzo na tak,za Tą Panią.

Odp: Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Tit napisał(a):

Tak to wyglądało

Ja oglądam każdy odcinek Kuchennych rewolucji. I to co widać to jest po prostu szok. A odcinek o którym mowa to już było totalne przegięcie. Jak dobrze pamiętam to był Andrzej, taki był z niego cwaniaczek, ze hej. A jak dobrze pamiętam z reklam to będzie On jednym z uczestników odcinka Dragons Den - jak zostać milionerem. Emisja w niedzielę o 21.00 na TV4. Ciekawa jestem co za biznes wymyśli ten Facet. A wracając do Kuchennych rewolucji to byłam w szoku jak Ola kablowała na wszystkich do szefostwa i tylko nadstawiała uszu.

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Zdaje się, że to specyficzne poczucie humoru nie opuszcza ich już od jakiegoś czasu...
Nie bardzo rozumiem, po co się zgłosili do programu
obrazek

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Jestem za fajna kobita przynajmniej zaangażowana w to co robi w przeciwieństwie do niektórych właścicieli knajp

Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

dzejlo
  • dzejlo

  • Posty: 21
  • Przepisy: 119
  • Artykuły: 13
Też ją uwielbiam nawet, jak mam tylko czas to ją oglądam. Ale dziewczyny - ona ma racje. Jak można przygotowywać w ogóle coś jadalnego w takich warunkach. Zagrożenie mikrobiologiczne murowane. Pewnie dlatego nie mają gości. Sanepid powinien wejść do niektórych tych knajpek. Na drugi dzień już połowa byłaby zamknięta.

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 kwi 2011 12:34 przez dzejlo)

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Też oglądam P. Magde .. podobają mi sie te jej rewolucje . Wiekszości wychodzi to na dobre.

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Szczerze jestem w szoku, po tym co dla nich zrobiła.

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenne rewolucje - afera za aferą