Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Tak to wyglądało
obrazek

Odp: Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

marietta
  • marietta

  • Posty: 57
  • Przepisy: 2157
  • Artykuły: 15
Czytałam o tym występku w "TjŻ" i nie mam żadnych wątpliwości,że to prawda-popieram p.Magdę!

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Ja jestem skazana na to co nam iTVN (mieszkam w NY) kochana nada.Ogladalam wszystkie odcinki z pierwszego sezonu ( nie wiadomo czy ogladne dalsze) i bardzo lubie p.Magde.Jest ostra ale moze tym sposobem zmusi wlascicieli roznych restauracji do przestrzegania czystosci,smaku potraw,normalnych cen.A my nie bedziemy sie bali do tych restauracji isc na obiad bez strachu o dolegliwosci zoladkowe.Tez czytalam o tym co zrobil ten pan.Jego postepek to chyba efekt naduzywania alkoholu.A do jego restauracji nie weszla bym nawet po wizycie Sanepidu.

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

dusia30
  • dusia30

  • Posty: 230
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 2
Oglądam "Kuchenne rewolucje" i tez bardzo lubię Magdę Gessler,ale jest ostra,nie ma co.

Odp: Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Darth Vader
Słyszałem, ponoć tam ostro załoga popijała, więc może to z ich strony taki "żarcik" w podzięce za rewolucję. A Panią Magdę bardzo lubię - taka szczera kobieta, co na myśli to na języku

Kuchenne rewolucje - afera za aferą

Lubię ten program - przyznam, że oglądam z zainteresowaniem, ostatnio podobno po wizycie w jednym zajeździe wściekły restaurator zrobił zdjęcie głowy p. Gessler z wbitymi w nią szaszłykami i podaje to zdjęcie w karcie menu... Nie wiem czy to prawda

Odpowiedz na/ edytuj Kuchenne rewolucje - afera za aferą