kuchnia indukcyjna czy gazowa

Obserwuj wątek

Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

baniusia3
  • baniusia3

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Uważam że kuchnia indukcja jest praktyczniejsza ale na pewno droższa niż gazowa.Mitem jest że zużywa mało prądu.Tak że jeżeli ktoś ma dużo kasy to polecam ale radzę się dobrze zastanowić

Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

Sardynka
  • Sardynka

marynio napisał(a):

Mnie najbardziej odpowiada kuchnia gazowa z piekarnikiem na prąd.

I tego włąśnie nie jestem w stanie zrozumieć. Wyjaśnisz mi jakie plusy ma kuchnia gazowa w stosunku do indukcyjnej? Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś może mieszkać w domku i mieć problemy z prądem czasowe. To np Electrolux ma płytę gdzie dwa palniki są na gaz a druga część jest powierzchnią indukcji. To jestem w stanie zrozumieć, ale z jakiego powodu stawiasz na gazowe gotowanie, ale już pieczenie w piecyku na prąd?

anna_rok
  • anna_rok

Ja też uważam, że najlepsza jest jednak kuchnia indukcyjna. Sprawdza się doskonale przy okazji jej ekonomiczności. Także polecam.

WinoToskanii_pl
Płyta indukcyjna to przede wszystkim bardziej nowoczesne rozwiązanie niż kuchnia gazowa i także mogę ją polecić,raz że gotuje się szybciej a dwa precyzyjniej, niz w przypadku gazu,można napisać,że przyjemniej.

Odp: Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

ciasteczka
Ja mam indukcyjną i tak jak misze misia5 ta kuchenka ma swoje wady i zalety. Ja bym jeszcze dopisała info o polu magnetycznym. Jak ktoś ma rozrusznik to nie powinien przebywać w jej obecności. Nie sprawdzałam tego, bo nikt w mojej rodzinie go nie ma, ale szczerze mówiąc wolałabym nie sprawdzać.

Odp: Odp: kuchnia indukcyjna czy gazowa

misia5
  • misia5

• Przepisy: 508
Każda kuchnie ma swoje plusy i minusy. Plusem indukcyjnej jest to, że nie ma zakamarków i jak coś wykipi z garnka łatwo ją wyczyścić, natomiast przy gazowej trzeba się nieźle namachać zwłaszcza jak jeszcze to przyschnie do niej.
Indukcyjna nie nagrzewa się tak jak gazowa i zminimalizowane jest ryzyko poparzenia.
Niektóre garnki nie mogą być używane na kuchni indukcyjnej.

Kira.Kowalska
Jestem na kuchnią indukcyjną. Jak już ktoś napisał o wiele szybciej się na niej gotuje. Sprawa z czyszczeniem tez wygląda o wiele lepiej niż na gazowaej

enforces
  • enforces

zdecydowanie indukcyjna ponieważ szybciej się gotuje to 1. Po drugie jest łatwiejsza w czyszczeniu. Po trzecie ładnie wygląda. Po czwarte - można używać funkcji booster oraz bridge (takie funkcje mają chociażby płyty Electroluxa, które można znaleźć w sklepach).

dodaaa
  • dodaaa

u mnie sprawdza się świetnie kuchnia indukcyjna , skraca czas gotowania potraw ale i prądu tyle nie zużywa co nasza poprzednia elektryczna

marynio
  • marynio

Zobacz sobie stronę electro.pl tam znajdziesz wiele propozycji. Mnie najbardziej odpowiada kuchnia gazowa z piekarnikiem na prąd. Często korzystam z tej strony, mają wiele ciekawych rozwiązań nie tylko sprzętu AGD. No i dostawa pod podany adres.

Odpowiedz na/ edytuj kuchnia indukcyjna czy gazowa