kuchnia pięciu przemian

Obserwuj wątek

Odp: kuchnia pięciu przemian

agnes_p-n
  • agnes_p-n

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Tak miałam. Daruj ja lepiej sobie. Nie dość że na produkty wydasz fortunę, to Twoim kubka smakowym na stowe to nie przypasi. Bardzo droga tylko kurz zbiera a specyfiki do picia od lat są utylizowane. Takiego świństwa w życiu nie Polak.

Odp: kuchnia pięciu przemian

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Zaintrygował mnie temat kuchni pięciu przemian. Może ktoś więcej powiej na ten temat?

Odp: kuchnia pięciu przemian

LegoJedi
  • LegoJedi

  • Posty: 82
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Powiem tak... wymyslaja nazwy ...zeby ludzie wierzyli, ze to cuda sa a szczegolnie slowa zdrowe i dietetyczne.... wzbudzaja zainteresowanie. Ktos kto umie gotowac ... to bez takich nazw i ksiazek wie co dobre a co zle. Ile w gazetach czy ksiazkach pisze sie o dietach itd. i jakos na koniec okazuje sie ..ze cudow nie ma kazdy musi sam wiedziec i czuc co jest dla niego dobre co zle. Ja znam osoby co jedza wszystko, co w reke wpadnie i sa chude... i osoby ktore musza bardzo uwazac co jedza. Prawda jest taka.. ze kuchnia azjatycka jest lzejsza od kuchni polskiej (masla .. panierki .. smietany itd) ... ale nie kazdemu tez to smakuje...np swieza kolendra ... bleeee

Odp: kuchnia pięciu przemian

Noruas
  • Noruas

  • Posty: 228
  • Przepisy: 549
  • Artykuły: 40
Niewielką, na razie czytałam recenzje, że jest to kuchnia oparta na chińskim gotowaniu. Mam w planach przeczytać książkę w tym temacie.
Na razie więcej nie pomogę

kuchnia pięciu przemian

na FB tast.pl przeczytałem o kuchni pięciu przemian - ktoś z Was miał z tym styczność może... ?

Odpowiedz na/ edytuj kuchnia pięciu przemian