Kuchnie świata

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Kuchnie świata

Lilkaaa
  • Lilkaaa

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jak kuchnie świata to polecam Browar Prost. W głównej mierze gotują po polsku i bawarsku, ale inne smaczki też tam znajdziemy, a już na pewno po wcześniejszym zamówieniu. Dostaniemy coś po włosku, po chińsku, a także mega dania wege, https://www.browarprost.pl/restauracja-wroclaw Co sezon pojawiają się nowe karty, więc warto śledzić

Odp: Kuchnie świata

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Przez warszawskie Bistro Wiejska pokochałam kuchnię włoską. Podają fenomenalne makarony, które bardzo polecam wszystkim smakoszom dobrego jedzonka

Odp: Kuchnie świata

NisiaM
  • NisiaM

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam chińską! W sumie kiedyś wolałam włoską, ale aktualnie, po spróbowaniu kaczki po pekińsku w naszej kochanej restauracji warszawskiej - Pańska 85, zmieniłam na chińską Po prostu rozpływa się w ustach! Niesamowite smaki

Odp: Kuchnie świata

dynamical
  • dynamical

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja również jestem zakochana w kuchni włoskiej. Zdecydowanie mój faworyt! Kiedy nie ma czasu na gotowanie to od czego jest program do zamówień?
http://www.mojegastro.pl/ordering-program-do-zamowien/

Odp: Odp: Kuchnie świata

Kasia202
  • Kasia202

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Kuchnie świata? Każda, ale najbardziej nasza polska dodatkowo wszystko co z grilla. Zaczął się sezon już jakiś czas temu. Nie wolicie pysznego schabu lub rybki z grilla, zamiast makaronów z sosami?
Ja ostatnio robię masę ryb! Nauczyłam się jak je robić i przyrządzać https://grilleweglowe.com.pl/ryby-z-grilla-weglowego-jak-grillowac/ i robię, ciągle robię powiem Wam, że tego smaku nie da się niczym zastąpić

Odp: Kuchnie świata

Akte
  • Akte

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ciężkie pytanie, ale najwięcej inspiracji czerpię z kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To są zdecydowanie moje klimaty.

Odp: Kuchnie świata

aleksyn
  • aleksyn

  • Posty: 18
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja też włoska to moja ulubiona.... Mamy jedną restaurację w warszawie tam chodzimy jak chcemy zjeść coś dobrego, nazywa się Trattoria il Successo. Pycha!

Odp: Odp: Kuchnie świata

Anital
  • Anital

  • Posty: 19
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja za to uwielbiam kuchnię południowoamerykańską. A pierwszy raz spróbowałam takich dań w Salto w W-wie. Jak będziecie gdzieś w pobliżu, to koniecznie zaglądnijcie

Odp: Kuchnie świata

agaBielec
  • agaBielec

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam kuchnie japońską i tajską, ostatnio robiłam łososia inspirowanego własnie tajskimi przepisami. Dodałam do niego mleczko kokosowe i curry. Bardzo mi smakował. Uważam, że to kuchnia specyficzna i nie każdy odnajdzie się w tych smakach ale jak dla mnie rewelacja. Przepis na tego łososia znalazłam na stronie firmy grill360.pl

Odp: Kuchnie świata

Magda45
  • Magda45

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam kuchnie włoską, nie zawsze mam czas w domu żeby zrobić coś fajnego, a nie ukrywam że czasem fajnie wyjść do restauracji, ja osobiście poleca La Stazione w Krakowskiej, mają pyszne jedzenie, bardzo fajne lunche i desery. Polecam jeśli ktoś chce poczuć prawdziwe włoskie smaki

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnie świata