Kuchnie świata

Obserwuj wątek

Odp: Kuchnie świata

anna_rok
  • anna_rok

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dla mnie najlepszą kuchnią świata jest kuchnia hiszpańska. Tamtejsze smaki i aromaty są nie do opisania. Ogólnie ta kuchnia moim zdaniem ma w sobie mnóstwo nie dość że wartości odżywczych, to jeszcze smakuje po prostu wybornie. Sama próbuję swoich sił w tych potrawach. Ostatnio odkryłam sklep Ultra Codmida w których kupuję przyprawy i staram się pichcić różności z tamtego kraju.

Odp: Kuchnie świata

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Mój mąż uwielbia wszystko na ostro więc kuchnia meksykańska jest dla niego Ja natomiast wolę łagodne smaki i bardziej stonowane. Lubię kuchnię włoską. Lata temu byłam we Włoszech i bardzo mi smakowało tamtejsze jedzenie. Jedynie czego więcej nie tknę to włoskie pizzy z oliwkami. Chorowałam po niej przez tydzień. Pewnie trafiłam na kiepską pizzerię. Uraz pozostał.

Odp: Kuchnie świata

igombot
  • igombot

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
kuchnia mexykańska to moja ulubiona, lubie ostre i mięsne sosy, a tutaj jest tego cała masa

Odp: Kuchnie świata

Magda45
  • Magda45

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja uwielbiam kuchnie włoską, nie zawsze mam czas w domu żeby zrobić coś fajnego, a nie ukrywam że czasem fajnie wyjść do restauracji, ja osobiście poleca La Stazione w Krakowskiej, mają pyszne jedzenie, bardzo fajne lunche i desery. Polecam jeśli ktoś chce poczuć prawdziwe włoskie smaki

Kuchnie świata

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jaka jest wasza ulubiona kuchnia świata? Macie taką, do której wracacie często i z sentymentem? My uwielbiamy tradycyjną kuchnię włoską. Staramy się ją odtworzyć w domu, ale co włoskie to jednak włoskie

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnie świata