kultura Arabska

Obserwuj wątek

Odp: kultura Arabska

Arabowie i Egipcjanie mi się wydaje że są bardzo przemili chodź mam problemy z pismem Arabskim, Wole ich wymowę pisać niż ich pismo bo jest trudne moim zdaniem a w dodatku piesze się od prawej do lewej kolumny , Marzy mi się taki Egipski ślub i jakaś Egipcjanka

Odp: kultura Arabska

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ja mieszkajac jeszcze w Polsce pracowalam w arabskiej restauracji w Wa-wie,bardzo milo wspominam ten czas i ludzi z ktorymi pracowalam(bylam jedyna Polka,pracowal jeszcze jeden Bialorusin,reszta to byli Egipcjanie i Arabowie.)

Odp: kultura Arabska

Ech w Egipcie poznałem swoją dziewczynę a najfajniejsze to że Ewelina z Lubelszczyzny i niedaleko mnie mieszka ale związek się rozpadł , ciągle kłótnie a poza tym nie pasowaliśmy do siebie jak woda i ogień

kultura Arabska

W Egipcie w hotelach i nie tylko bo i na ulicach próbują wcisnąć rzeczy które są wogle warte 2 dolary a chcą za nie co najmniej 15 dolców czy nawet jak jesteś w restauracji to jak im nie dasz napiwku 5 dolców to dostaniesz kawę czy jaki kolwiek trunek sobie chcesz zamówić w brudnym naczyniu. Najmniejsze zarobki tam to 150 dolarów, Tak z zarobkami mi mówił arab który ledwo mówi po Polsku. Gdy wybieracie się już do Egiptu PAMIĘTAĆ koniecznie wsiąść coś od bólu głowy i biegunki ( od choroby klimatycznej co może u niektórych wystąpić po paru dniach czy tygodniu) tak zwana -----> Klątwa Faraonów

Odpowiedz na/ edytuj kultura Arabska