kwas chlebowy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: kwas chlebowy

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
cremebrule napisał(a):

ja pije zima piwo:
1 piwo, dwa plastry pomaranczy, plaster cytryny (koniecznie ze skorka), dwa gozdziki, 3 kulki ziela angielskiego, dwie lyzki syropu malinowego lub wisnioweo, piwo zagotowac z cytryna, pomarancza i przyprawami, wlac do kufla, dodac syrop i wymieszac, pycha, a poniewaz przez te skorki ma gorzkawy smak, pije je nawet moj maz choc on z sokiem to tylko guinessa...


no tak skórki dodają goryczki więc można ścierać tylko skórkę (ja wolę bez -same farfocle cytryniane)

Odp: kwas chlebowy

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
super super super, wrzuc przepis, dodam sobie do ulubionych - inaczej przepadnie i bedzie żałość

Odp: kwas chlebowy

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ja pije zima piwo:
1 piwo, dwa plastry pomaranczy, plaster cytryny (koniecznie ze skorka), dwa gozdziki, 3 kulki ziela angielskiego, dwie lyzki syropu malinowego lub wisnioweo, piwo zagotowac z cytryna, pomarancza i przyprawami, wlac do kufla, dodac syrop i wymieszac, pycha, a poniewaz przez te skorki ma gorzkawy smak, pije je nawet moj maz choc on z sokiem to tylko guinessa...

Odp: kwas chlebowy

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
nie chce podpuszczac, ale moze jakis przepisik? ;D

Odp: kwas chlebowy

Creator
  • Creator

  • Posty: 71
  • Przepisy: 11
  • Artykuły: 0
Ja robie z kwasu chlebowego drinki "z mocą" Tzn trochę rumu i karmelu lub przypraw korzennych

Odp: kwas chlebowy

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Grzańczyk dobra sprawa, albo jakaś wódeczka na miodzie z bursztynami A odnosnie wisniowki, to przypomina mi sie jak mnie teść uraczyl w zeszlym roku - hoho - miała moc, miała smak!

Odp: kwas chlebowy

może coś n ciepło, jakiś grzaniec dobrze doprawiony
albo herbatka

Odp: Odp: kwas chlebowy

A co masz na myśli - wiśniówkę ?

Odp: kwas chlebowy

Teraz to już powoli raczej o czymś na rozgrzewkę trzeba myśleć...
Jesień idzie...

Odp: kwas chlebowy

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
misiol, jakis Ty bystry ;p

Odpowiedz na/ edytuj kwas chlebowy