Legalne narkotyki tzw, dopalacze

Obserwuj wątek

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
jak już komentowałem w artykule cherry o dopalaczach tak i tu powtórzę, że dopalacze bezapelacyjnie są złe i sprzedawać się tego gówna nie powinno, ale jak wielkim hipokrytą trzeba być, żeby tak głośno jak m.in. Ewa Kopacz, o tym krzyczeć Dlaczego nikt nie zamyka po kolei wszystkich Polmosów Wódka codziennie zabija więcej ludzi niż te dopalacze do tej pory razem wzięte. Ale Polmosu nikt nie zamknie, bo z akcyzy mają potężne wpływy do skarbu państwa, czyli mordowanie ludzi z premedytacją w białych rękawiczkach.

Odp: Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Też jestem ciekawa, jak to się rozwinie. W Łodzi już zatrzymali właściciela, który następnego dnia po nakazie zamknięcia lokalu od sanepidu zdjął plombę i otworzył sklep/ Podali, że grozi mu do 2 lat więzienia, a poplicja zareagowala natychmiast

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
dobrali a może nie dobrali? tylko komu tym na górze nie tylko płotkom taka akcja na pokaz a jak będzie na prawdę to się okaże

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
No wreszcie dobrali się im do d***. Oby tak dalej....
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Brak mi słów nasze prawo jest o doopę roztrzaskać koleś był kilka lat w stanach przyjechał i robi interes na dzieciakach to się w głowie nie mieści. Powinna być w szkole możliwość pójścia z młodzieżą do ośrodków gdzie są ludzie na detoksie zobaczyliby na własne oczy do czego mogą się doprowadzić, bo chyba takie zderzenie z rzeczywistością otworzyłoby niektórym oczy na to co sobie robią. Dzieciaki nie zdają sobie sprawy że ten kto im sprzedaje używki nie tyka ich bo wie czym to grozi

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
A ja myślę, że się za to nie wezmą. Po prostu. Narkotyki były sprzedawane i bedą sprzedawane (do tej pory po kątach, za co dilerów łapano na potegę, bo jakim prawem zarabiają czystą kasę - BEZ PODATKU) To nie do pomyślenia, żeby przy takim zadłużeniu budżetu państwa pozwolono umknąć odatkowemu źródłu przychodów...

Druga sprawa - legalizacja to tak naprawdę kopniak w tych, którzy obecnie handlują narkotykami nielegalnie. Towar zakazany to towar atrakcyjny - więc opłacalny. Wbrew pozorom legalizacja dopalaczy nie powinna zwiększyć ich sprzedaży. Owszem - to bardzo niepewny krok jeśli chodzi o dzieciaki - jeśli coś, co da im powera będzie sprzedawane w co drugim kiosku - to raczej większość przynajmniej spróbuje. A niestety nie znamy jeszcze dokładnych efektów długofalowego ich zażywania, i niedobrze, jeśli to z ludzi robi się króliki doświadczalne.

Przecież żaden palacz nie da sobie wmówić, że papierosy mu szkodzą - czuje się dobrze, czasem zakasła - nic wielkiego. Tylko jak jego płuca wyglądają po kilkunastu latach kopcenia

Co mi się wydaje najbardziej niebezpieczne to to, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć po pierwsze realnych skutków zażywania (nie mam na mysli przedawkowania bo niejeden człowiek zatruł się alkoholem, ktory jest legalny), ale tego, do jakich zmian może dojść w mózgu - i jak będzie wyglądało kiedys nasze spoleczeństwo, a po drugie - na ile dopalacze stałyby się wówczas powszechne - papierosy są legalne, a jak ktoś nie chce - nie pali - mamy na świecie stały odsetek palaczy, który nie rośnie.

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

caroline1983
Najbardziej mnie wkurza jak samorzady daja pozwolenie na otwarcie takich sklepów całkiem niedaleko szkół
Sprzedarz tych substancji powinna byc zakazana.

Odp: Legalne narkotyki tzw, dopalacze

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ja tez wrrrrr
i mam nadzieje ze w koncu sie za to wezmą .. jak trzeba

Legalne narkotyki tzw, dopalacze

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Szlag mnie trafia jak czytam o 21 letnim "królu dopalaczy" młody cwaniaczek, który bogaci się kosztem zdrowia i życia innych. I co najbardziej wkurzające to to, że robi to zgodnie z naszym "chorym" prawem.
,Co Wy na to
Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Legalne narkotyki tzw, dopalacze