Lukier plastyczny

Obserwuj wątek

Odp: Lukier plastyczny

B.Sadowska80
Ja kupuję lukier plastyczny w pewnym sklepie internetowym i jeszcze się nie zawiodłam. Udało mi się już wiele razy zrobić dzięki niemu super dekoracje na tort, które kochają zwłaszcza dzieciaki. Jak chcecie, podeślę Wam link do sklepu. Serdecznie pozdrawiam, Kochane!

Odp: Lukier plastyczny

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Robię tort dla sąsiadki. Na górze ma być dekoracja z lukru plastycznego. Normalnie zastyga ona przez noc, a tym razem trafiłam na taki, który nie schnie choć bardzo się o to staram Jakiś pomysł co zrobić, żeby te figurki wyschły? Czas mi się kończy bo mam oddać tort w sobotę a ja utknęłam przy figurkach


Też trafiłam na taki lukier plastyczny. Prawie miesiąc suszyłam cukrowego buta a i tak nie wyschnął. Kupiłam w innym sklepie lukier i inne dekoracje, które z niego zrobiłam zastygły w dwie godziny ( były to kwiatuszki) a figurki zastygły po dobie. Wina leży po stronie tego pseudo lukru.

Lukier plastyczny

ciasteczka
Robię tort dla sąsiadki. Na górze ma być dekoracja z lukru plastycznego. Normalnie zastyga ona przez noc, a tym razem trafiłam na taki, który nie schnie choć bardzo się o to staram Jakiś pomysł co zrobić, żeby te figurki wyschły? Czas mi się kończy bo mam oddać tort w sobotę a ja utknęłam przy figurkach

Odpowiedz na/ edytuj Lukier plastyczny