Majówkowe grillowanie

Obserwuj wątek

Odp: Majówkowe grillowanie

anielica333
Nie bardzo mam gdzie grillować ale nic straconego bo jadłam już grillowaną pierś z Hell's Chickens, na takie prawdziwe w plenerze przyjdzie mi trochę poczekać, pewnie do urlopu

Odp: Majówkowe grillowanie

ciasteczka
Nie ma to jak grill Szkoda, że dzisiaj pogoda nie dopisuje, bo zrobiłoby się do na świeżym powietrzu, a tak zostaje zadaszenie, albo grill elektryczny. U nas dzisiaj na obiad grillowana karkówka oraz sałatka z grillowanymi warzywami. Tym razem na grilla rzucę też pomidorki

Odp: Majówkowe grillowanie

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
U nas na grilla trafiła karkówka oraz piersi z kurczaka. Znajomi przynieśli szaszłyki na bogato ( było tyle rzeczy na patyczkach, że zastanawiałem się jakim cudem te się nie połamały ) były pyszne. Żona dorzuciła jeszcze cukinie oraz czerwoną paprykę. O dziwo nawet całkiem całkiem wyszły Była jeszcze bagietka, którą po zdjęciu z kratki potarliśmy świeżym czosnkiem - palce lizać

Odp: Odp: Majówkowe grillowanie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
ciasteczka napisał(a):

Uwielbiam grillowanie Pogoda dopisuje mamy wolne więc bez grilla się nie obejdzie Dzisiaj będą u nas szaszłyki z kurczakiem, cukinią i pomidorkami. Do tego grillowana cukinią i pieczarki. Mąż zamarynował wczoraj karkówkę i dzisiaj będzie ją grillował ( mi nie pozwala, bo twierdzi, że zawsze mu ją spalę ) Jak dobrze, że sezon na grilla się zaczął


My mieliśmy grillowe plany, ale trzeba było je trochę zmienić. W weekend mąż miał co prawda wolne ( cud) ale już wczoraj od rana dzwonili do niego z pracy, że 3 maja do pracy na rano. Poza tym nasza najmłodsza pociecha się przeziębiła i grilla dla nas robił mąż ze starszą córką, a ja i Maja czekałyśmy na specjały Dla poprawy humoru księżniczki, która nie mogła przeżyć tego, że nie może grillować z tatą zrobiłyśmy sobie "piknik". Na podłodze kocyk w kwiatki. Kwiecista zastawa i grillowane szaszłyki warzywa i nóżki z kurczaka do tego spory zapas chusteczek Motylki z piórek uświetniły dekoracyjny piknik Czego chcieć więcej? Dziecko było szczęśliwe i zapomniało, że nie grillowało

Odp: Majówkowe grillowanie

ciasteczka
Uwielbiam grillowanie Pogoda dopisuje mamy wolne więc bez grilla się nie obejdzie Dzisiaj będą u nas szaszłyki z kurczakiem, cukinią i pomidorkami. Do tego grillowana cukinią i pieczarki. Mąż zamarynował wczoraj karkówkę i dzisiaj będzie ją grillował ( mi nie pozwala, bo twierdzi, że zawsze mu ją spalę ) Jak dobrze, że sezon na grilla się zaczął

Majówkowe grillowanie

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Pierwszy, a za razem długi weekend majowy trwa. Pewnie są w naszym kraju rejony gdzie pogoda sprzyja grillowaniu U nas rano nie zapowiadało się na piękną pogodę, ale teraz widać przebłyski słońca i może coś z tego będzie Co najczęściej trafia na Waszego grilla? Bez czego Waszym zdaniem nie ma prawdziwego grillowania?

Odpowiedz na/ edytuj Majówkowe grillowanie