Mąka na chleb

Obserwuj wątek

Odp: Mąka na chleb

mocsłodkości
Ja najczęściej piekę pszenny z dodatkami. Dodaję różnego rodzaju nasiona i pestki. Moja rodzina szczególnie lubi chleb ze słonecznikiem i pestkami dyni.

Odp: Mąka na chleb

ankaszym
  • ankaszym

  • Posty: 39
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Ja mam robot do wypieku chleba. Fajna sprawa bo szybko idzie (w miarę - wsypuję wszystko i po 3 godzinach mam cieplutki chlebek). Najczęściej używam z Polskich Młynów gotowej mieszanki do wypieku chleba - pszenno-żytniej z pestkami dyni. Pycha!

Odp: Mąka na chleb

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja osobiście uwielbiam chleb żytni. Nie piekłem jeszcze samodzielnie ani jednego bochenka, ale co się odwlecze to nie uciecze Może kiedyś się przemogę i upiekę go sam

Mąka na chleb

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
W ostatnim czasie pojawiła się moda na pieczenie chleba w domu. Osobiście uwielbiam zapach jaki roznosi się po mieszkaniu, gdy w piekarniku piecze się domowej roboty chleb.
Ja najczęściej piekę pszenne z dodatkiem np. mąki kukurydzianej. Mąż nie lubi "trocin" jak nazywa chleby z mąki pełnoziarnistej. Może kiedyś się do nich przekona, bo są pyszne
A jakiej Wy najczęściej używacie mąki do pieczenia chlebów? Macie swój ulubiony przepis, do którego często wracacie? Mile widziane linki do przepisów oczywiście zamieszczonych tu na Gotujmy

Odpowiedz na/ edytuj Mąka na chleb