Maklowicz swój chłop

Obserwuj wątek

Odp: Maklowicz swój chłop

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Lubię w Makłowiczu to, że nie reklamuje wszystkiego co mu wpadnie w ręce, starannie dobiera produkty. Dla mnie jest jedną z najbardziej wiarygodnych postaci medialnych jeśli chodzi o kulinaria.

Odp: Odp: Maklowicz swój chłop

Gdyby nie to, że jego propozycje są niezdrowe, ciężkostrawne, tuczące do wszystkiego praktycznie daje mąkę, śmietanę, masło, ziemniaki i w dodatku bardzo często korzysta z trudnodostępnych składników lokalnych byłoby ok.
Piszę o samym programie, a nie o Panu Robercie.

Odp: Maklowicz swój chłop

Zbiorowe żywienie to nie to samo co telewizyjne show lub domowe gotowanie, bez przesady, gwiazda TV show nie musi robić niczego w rękawiczkach. Jest dobra kuchnia w restauracji gdzie wymagane są pewne standardy ze względu na bezpieczeństwo i te standardy muszą być wyśrubowane, muszą chronić niezależnie czy mamy do czynienia z mistrzem kuchni, czy z kulinarnym konowałem. Ale w domu dla kilku gości, czy w telewizyjnym szoł nie ma takiego niebezpieczeństwa i nie ma nic złego w pokazywaniu, że jedzenie się robi rękami. Tak uważam.

Odp: Maklowicz swój chłop

Muzykus
  • Muzykus

  • Posty: 46
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
A swój chłop - to prawda. Jest częstym gościem w Lublinie na Kresowym Konkursie Nalewek i tam go spotykam; łoj! ciężko tam bywa z tym próbowaniem, a on zawsze na najwyższym poziomie.
Poza tym jest bezpośredni i z każdym chętnie pogada, cho chwilę. A te jego opowieści o historii miejsc, czy potraw - majstersztyk.

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 mar 2010 21:39 przez Muzykus)

Odp: Odp: Maklowicz swój chłop

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
A ja gotowałam i nawet mi wyszły to były jakieś pierogi z Ukrainy, nie pamiętam już...

Odp: Odp: Odp: Odp: Maklowicz swój chłop

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
W jakich stołówkach?Chyba tylko jak sanepid w odwiedzinach.

Odp: Odp: Odp: Maklowicz swój chłop

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Nie we wszystkich, przynajmniej tam gdzie ja pracowałam w ogóle nie było mowy o rękawiczkach.

Odp: Odp: Odp: Maklowicz swój chłop

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Ale niektóre składniki można zastąpić krajowymi. Inspiruje do tego z pewnością.

Odp: Maklowicz swój chłop

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Ja lubię go słuchać i oglądać, choć nie ma urody typowej dla gwiazdy telewizyjnej. Szanuję go za wiedzę kulinarną i historyczną.

Odp: Maklowicz swój chłop

pusieczek2@wp.pl
mam nagrane kasety z jego przepisami,bardzo dużo już wypróbowałam,dla mnie jest super

Odpowiedz na/ edytuj Maklowicz swój chłop