Mam dość !!!!!!!!

Obserwuj wątek

Odp: Mam dość !!!!!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
mylisz się, jest tu wielu użytkowników, którzy dodają przepisy aby podzielić się nimi z innymi a nagrody to miły dodatek.Ja dodaję przepisy, z których korzystają potem moi znajomi i rodzina, dzięki temu portalowi nie muszę opisywać tego, co zrobiłam każdemu po kolei.Poza tym nagrody również można wygrać w okresowych konkursach, gdzie trzeba się trochę wysilić. Jeżeli jesteś tu tylko po to, aby nabijać punkty i wygrywać nagrody, to chyba portal nie dla Ciebie. Przed obecnym regulaminem, gdzie nabijanie punktów nie było opłacalne, było tu więcej osób-pasjonatów kuchni i gotowania, dzięki czemu pojawiały się tu bardziej wartościowe przepisy od tych typu "woda z sokiem" i plagiatów na skalę masową.

Odp: Mam dość !!!!!!!!

piotr20091991
Jeżeli zostanie zmieniony to również my tez na tym możemy ucierpieć 90 procent osób jest tutaj bo chce wygrać jakąś nagrodę a jak by ich nie było to bardzo mało osób za pewne by tu było i dawało swój czas na przepisy .

Odp: Mam dość !!!!!!!!

joaska500
  • joaska500

  • Posty: 62
  • Przepisy: 283
  • Artykuły: 26
Zgadzam się z Wami wszystkimi, ja jestem tu nowa ale na innych stronach zamieszczałam przepisy. Oczywiście nie są to moje autorskie dania, czasem urozmaicam je o 1 czy 2 składniki ale nie jestem kucharzem z zawodu i nie potrafię tworzyć swoich dań. Wszystko co zamieszczam jest zasłyszne od mamy, babci czy gdzieś coś kiedyś przeczytałam Piszę głównie z pamięci - nie jest to dla mnie problem ponieważ gotuję dla całej rodziny codziennie więc nie sposób nie zapamiętać przepisu Nienawidzę tylko 'lania wody' w przepisach co by liczba znaków się zgadzała i kopiowania słowo w słowo. Ale nie tylko tutaj jest z tym problem... Pozdrawiam Was kochani i nie denerwujmy się byle kim :_D

Odp: Mam dość !!!!!!!!

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
jeszcze nie wiadomo, czy zostanie zmieniony regulamin ale jeżeli już to tak, aby zablokować nabijaczy punktów.

pytanie

piotr20091991
Hej a co ma być zmienione tak mniej więcej w tym regulaminie GZN ?

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tit napisał(a):

... Ale z drugiej strony, jeśli dostaje nagrody tylko 10 osób, wciąż tych samych, to też zniechęca wszystkich innych. Wszystkiego najlepszego w nowym roku wszystkim życzę


Dobrze że Małysz zrezygnował z udziału w skokach ..przynajmniej nie zniechęca innych


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 sty 2012 17:59 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
Mam dość i to fizycznie . Odwaliłam taką masę przepisów , że już mi niedobrze od czytania, a nogi mam jak banie od siedzenia przed laptopem .
Jak nie idiotyzmy to plagiaty .

Przypominam osobom hurtem przenoszącym swoje przepisy z innych stron, że opis musi być zmieniony - nie może być w takiej samej formie jak tam, bo będzie zablokowany . Dotyczy to ( chyba - bo mam nadzieję , że swoje przenosi ) jednej osoby . Część przepisów poblokowałam - jeśli nie edytuje reszty to też zostana zablokowane .

Do jutra - mam nadzieję , ze w nocy co niektórzy będą spać - bo jak rano wejdę w panel i bedzie tak jak dziś to sie zaryczę

zmieniono 1 raz (ostatnio 08 sty 2012 08:58 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
Tit, spokojnie choruj i nie stresuj się....szczególnie w chorobie regulaminem....życzę zdrowia

Odp: Mam dość !!!!!!!!

jaNina
  • jaNina

  • Posty: 98
  • Przepisy: 1175
  • Artykuły: 39
Kochana Tit - dużo zdrówka Ci życzę! Wracaj w pełni sił !

Odp: Odp: Mam dość !!!!!!!!

Babciagramolka
bajtek napisał(a):

Dodane przed chwilą i chcę zapytać CO TO MA BYĆ ZA PRZEPIS ...cytuję:

"Na samym początku ziemniaki zalewamy osoloną wodą. Jak się zagotuje wsypujemy mąkę ale nie mieszamy. Gotujemy aż ziemniaki się nie ugotują. Potem odcedzamy ziemniaki ale nie wylewamy wody bo się jeszcze przyda.Całość ciasta ubijamy pałką do ucierania ciasta do uzyskania jednolitej konsystencji.Gdyby była zbyt gęsta to dolewamy wody pozostawionej z odcedzenia. Następnie formujemy kształtne kule. Masę polać śmietaną z cukrem i podsmażyć na tłusczu. - KONIEC CYTATU


To jest bardzo dowolna i w dodatku źle napisana wersja tzw Porki czyli Prażuchy ( ziemniaki ugotowane , nie do końca odcedzone zasypuje sie mąką , tłucze a potem okrasza )- przepis musi być napisany od nowa

Odpowiedz na/ edytuj Mam dość !!!!!!!!