Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Mam dosc glupich przepisow

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Logujac sie na tej stronie,liczylam,ze zdobede fajne przepisy,jak rowniez podziele sie swoimi,od lat sprawdzonymi z ludzmi bedacymi tutaj zalogowanymi.
Ale od paru dni(staram sie sprawdzac codziennie nowo dodane przepisy)mam dosc glupich przepisow na:pomdory pasztetowe,krakersy z pasztetem,kluski z pasztetem,babeczki,kanapeczki,racuszki,krokiety,pierogi,jajecznice,frytki,salatki itp.z pasztetem
Ludzie czy nie stac Was na normalne przepisy,czy jestescie az tak lakomi na jakis kubek zeby wymyslac az tak niedorzeczne przepisybo to,ze istnieja kanapki z pasztetem i pomidorem to wiemy nie od dzis i nie po to ja i podejrzewam,ze nie jedna jeszcze osoba logowala sie na tym forum,zeby tutaj sie tego dowiedziec.
Dla mnie jest to prymitywne(przepraszam jesli obrazam autorow tych przepisow) zachowanie,bo tu nie chyba chodzi o to zeby napisac jak zrobic kanapke z pasztetem,albo jak usmazyc frytki i obok polozyc pasztet,przynajmniej ja tego nie oczekuje(a moze trafilam strone dla poczatkujacych kucharzy).
Bylam wprost zachwycona stronka przez pierwsze dni po zalogowaniu,ale coraz mniej mi sie tutaj podoba,bo nie tak primitywnych wprost przepisow oczekuje.
Przepraszam z gory jesli kogos obrazilam,ale po prostu wyrazalam swoje zdanie.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow