Mam dosc glupich przepisow

Obserwuj wątek

Odp:

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Też bym się podpisał ale "nogyma" nie potrafię
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp:

msewka napisał(a):

yola napisał(a):

Z tego wniosek ,że punktacja psuje wizerunek tego serwisu.

Popieram.Ja zostałabym przy komentarzach.To nie jest anonimowe i wiarygodne.

Podpisuję sie rękami i nogami !

Odp: Odp: Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
mamqa napisał(a):

msewka napisał(a):


Popieram.Ja zostałabym przy komentarzach.To nie jest anonimowe i wiarygodne.


I ja się dołączam... albo przynajmniej żeby nie wiem, może ile gwiazdek się dostanie tyle punktów? znaczy się jedna gwiazdka równa się jeden punkt? Wtedy chyba wszyscy bardziej by się starali...
W każdym razie Kasandra6 dalej szaleje:
Składniki

*
* Strona główna > Pierniczki wyśmienite
* Zarabiaj więcej - nowe oferty
pracy!
* Wakacje za granicą taniej niż w Polsce!
* Perfumy i biżuteria dla prawdziwej kobiety!
* Pierniczki wyśmienite
https://gotujmy.pl/pierniczki-wysmienite,przepisy,41945.html

Ja myślę ,że Ona już więcej tego nie zrobi. Fakt,że na początku byłam zafascynowana podawanymi przez nią przepisami a teraz wiele jest naprawdę świetnych ale co niektóre to naprawdę na siłę wg. mnie pisane.Więc moja rada :lepiej mniej a porządnych a nie dużo byle jak.Oczywiście można się ze mną nie zgadzać.W komentarzu do przytoczonego przepisu Kasandra napisała,że prosiła o niedodawanie tego przepisu,ale jak widać nie poskutkowało więc dajmy już spokój temu co było dotąd.Dajmy drugą szansę,myślę że wszystko będzie dobrze.W przypadku innej koleżanki to nie widzę szans na poprawę.

Odp: Odp: Odp:

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):


Popieram.Ja zostałabym przy komentarzach.To nie jest anonimowe i wiarygodne.


I ja się dołączam... albo przynajmniej żeby nie wiem, może ile gwiazdek się dostanie tyle punktów? znaczy się jedna gwiazdka równa się jeden punkt? Wtedy chyba wszyscy bardziej by się starali...
W każdym razie Kasandra6 dalej szaleje:
Składniki

*
* Strona główna > Pierniczki wyśmienite
* Zarabiaj więcej - nowe oferty
pracy!
* Wakacje za granicą taniej niż w Polsce!
* Perfumy i biżuteria dla prawdziwej kobiety!
* Pierniczki wyśmienite
https://gotujmy.pl/pierniczki-wysmienite,przepisy,41945.html

Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
yola napisał(a):

Z tego wniosek ,że punktacja psuje wizerunek tego serwisu.

Popieram.Ja zostałabym przy komentarzach.To nie jest anonimowe i wiarygodne.

Odp:

Z tego wniosek ,że punktacja psuje wizerunek tego serwisu.

Odp:

Mam takie same spostrzeżenia jak Wy I też mnie to wkurza. Na innych forach, gdzie nie zbiera się punktów takich prymitywnych przepisów niew ma !

Odp:

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Wiecie...ja to wszystko rozumiem... poza małym ale... bo skoro te nasze przepisy czekają na akceptację moderatora to powinny być przez nich czytane... ja rozumiem że przepisów codziennie pojawia się tyle że ciężko wszystkie czytać, tyle że w tym momencie zniosłabym to oczekiwania na akceptację bo jest to tzw. "pic na wodę"... a wtedy wiedzielibyśmy że winą za taki a nie inny przepis trzeba obarczyć tylko i wyłącznie osobę która ten przepis wstawiła...
Mi już nawet nie chodzi o ten przepis Kiwi na "lemoniadę", może dla niej to było odkryciem że syrop można mieszać z wodą, ale ten drugi, Kasandry6... Takie bezmyślne skopiowanie i wstawienie bez najmniejszych poprawek by usunąć te reklamy.... O linku do oryginału nie wspominając... Przepraszam, mnie takie rzeczy rażą... Albo jest moderator i to sprawdza tak jak trzeba, albo dajemy wszystkim wolność.
A miałam się nie odzywać i nie krytykować... ja na prawdę jestem cierpliwa i dużo rzeczy zniosę, zawsze sobie tłumaczę że nie każdy jest orłem, w końcu sama też nim nie jestem... Aczkolwiek....

Odp:

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Heh, samo zycie...

Odp: Odp: Odp:

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

mamqa napisał(a):

Apropo głupich przepisów... polecam zerknąć na dwa kwiatki:
Pierwszy ma bardzo ciekawe składniki, cytuję:
"Składniki

* Strona główna > Kalafior z wody
* Zarabiaj więcej - nowe oferty pracy!
* Wakacje za granicą taniej niż w Polsce!
* Perfumy i biżuteria dla prawdziwej kobiety!
* Kalafior z wody
* Składniki
*
* * kalafior 1 sztuka"
Link: https://gotujmy.pl/kalafior-na-parze-,przepisy,41873.html

Drugi poddaje w wątpliwość inteligencję odwiedzających ten serwis (bo głupole nie wiedzą że można wymieszać syrop owocowy z wodą!):
"Składniki

* 1/3 szklanki syropu pomarańczowego

* 1 litr wody mineralnej
Syrop pomarańczowy zalej w szklankach przegotowaną zimną wdą lub wodą sodową i szybko zmieszaj."
Co to jest wda to nie wiem, to już pozostawiam bez komentarza....
Link: https://gotujmy.pl/lemoniada-pomaranczowa,przepisy,41868.html


mamqa tych glupich przepisow jak np.na lemoniade jest tutaj mnostwo i ja juz sama nie wiem,czy przymykac oczy na tak glupie przepisy,czy interweniowac.
Tak sie tylko zastanawiam dlaczego moderatorzy pozwalaja na wstawianie takich przepisow,czy wg.nich to jest wogole przepis?Przeciez normalna sila rzeczy,ze osoba ktora to wstawia robi to tylko i wylacznie po to,aby nabic punktow.Wg.mnie arcymistrza kuchni powinno byc stac na nieco inne przepisy)

Ja też już to przerabiałam i za słowa krytyki dostałam kilka jedynek od Kiwi.Później na forach kilka osób stanęło po mojej stronie i Kiwi nagle stawiała mi piątki.Więc to walka z wiatrakami.

Odpowiedz na/ edytuj Mam dosc glupich przepisow