mam pytanie

Obserwuj wątek

Odp: mam pytanie

Alleluja! "Dobry"
Zabieram się do mazania.Najgorsze to to,że moje wszystkie zdjęcia potraw (bo takie kiedyś robilam to na kliszy
A jest takie miejsce gdzie można pytać o przepis ?Coś się kiedyś jadło
Jest takie ciasto czekoladowe i sernik przepyszne.Mama koleżanki robiła......

Odp: mam pytanie

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Już jest dział "kuchnia angielska". Dobry stanął na wysokości zadania i przed chwilą dodał . A więc oczekuję przepisów...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: mam pytanie

To nadal ja -pewnie powinnam zaaplikować sobie tran....
Czy jest coś takiego jak przepisy na imprezy? Taki zimny bufet aby pani domu nie musiała siedzieċ w kuchni gdy inni się bawią.Zwłaszcza jak ma się dużą grupę to już można tylko stać w garach.Pasztet i galareta już się przjadły.Była już pieczeń na zimno a sałatka majonezowa, zjaponizowana zrobiła furorę...Co jeszcze?

Odp: Odp: Odp: Odp: mam pytanie



zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 06:28 przez tokijka)

Odp: Odp: Odp: Odp: mam pytanie

Bardzo się zgadzam !

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 06:30 przez tokijka)

Odp: Odp: Odp: mam pytanie

Babciagramolka
Nie ma wyodrębnionej kuchni angielskiej ( zresztą na żadnej stronie kulinarnej nie ma ) . Chyba pokutuje w nas jeszcze stare ( niesłuszne ) mniemanie ,że kuchnia angielska jest fatalna . Nic bardziej błędnego .Wiele osób siedzi w tej chwili na Wyspie i ma możliwość przekonać się ,że kuchnia angielska jest smaczna i bardzo ciekawa . Cały problem jest z tymi którzy jadą do Anglii i tam żywią się hamburgerami , zupkami chińskimi lub naszymi słoikami z fasolka po bretońsku lub gołąbkami kupowanymi za funta. Raz na jakiś czas kupią jakąś zapiekankę w Tesco i tyle .Sami nie gotują , znajomych wśród Anglików nie mają , język znają szczątkowo - pojechali zarobić .
Co innego wszystkie Nasze Dziewczyny . Z przyjemnościa patrzę jak młode pokolenie które osiedliło się tam przyswaja potrawy kuchni angielskiej , dostosowuje je do naszych preferencji smakowych .
Gorąca prośba do Redakcji - zróbcie działkę KUCHNIA ANGIELSKA .
A druga prośba - czy nie ma szans na opcję EDYTUJ PRZEPIS ? Czasem zdarza mi się przy wpisywaniu coś pomylić i potem taki przepis ,, wisi na stronie " .A i z biegiem czasu jest tak że robię cos któryś raz z rzędu i dochodzę do wniosku ,że np inna ilość jakiegoś składnika zdecydowanie wpływa na smak potrawy - warto by poprawić , a nie ma możliwości.

Odp: Odp: mam pytanie

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
tokijka napisał(a):

Jeszcze jedno pytanie
A gdzie jest kuchnia angielska ....Czy mogę dodać parę przepisów?

Tokijka, szukaj w przepisach, tam sa wyszczegolnione "kuchnie swiata"

Odp: mam pytanie

Jeszcze jedno pytanie
A gdzie jest kuchnia angielska ....Czy mogę dodać parę przepisów?

Odp: Odp: mam pytanie

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
tokijka napisał(a):

jeszcze jedno pytanie .Wiadomo kto pyta nie bladzi (lepiej pozno niz wcale w moim przypadku)
Jezeli che czlowiek cos napisac a nie wie dokladnie do czego: atykuly ,produkty...tak bylo z moja zielona herbata widze teraz ,ze bardziej nadawala sie do porad babci Halinki (ale fajnie taka babcie miec) a ja dalam do artykulow...
Widzialam ,ze pare osob ma pytania na ten temat a teraz pewnie nawet tego nie znajda..
Dzieki hgg

znajdą, znajdą,już my nie takie ciemne,a do artykułów też się zagląda,więc spokojnie...no i witam Cię serdecznie

Odp: mam pytanie

jeszcze jedno pytanie .Wiadomo kto pyta nie bladzi (lepiej pozno niz wcale w moim przypadku)
Jezeli che czlowiek cos napisac a nie wie dokladnie do czego: atykuly ,produkty...tak bylo z moja zielona herbata widze teraz ,ze bardziej nadawala sie do porad babci Halinki (ale fajnie taka babcie miec) a ja dalam do artykulow...
Widzialam ,ze pare osob ma pytania na ten temat a teraz pewnie nawet tego nie znajda..
Dzieki hgg

Odpowiedz na/ edytuj mam pytanie