Masa jogurtowa

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Masa jogurtowa

biedroneczki
Zrobiłam ten przepis na masę jogurtową z dodatkiem galaretki cytrynowej. Miałaś rację Masa pięknie stężała Ciasto można było spokojnie i bez problemu pokroić

Odp: Odp: Masa jogurtowa

biedroneczki
mocsłodkości napisał(a):

biedroneczki napisał(a):

Mam zrobić tort z masą jogurtową. Żeby się wprawić postanowiłam przetestować masę, bo jest z innego przepisu. Pojawił się problem. Masa nie chce się zsiąść co robić?


Spróbuj do takiej masy dodać rozpuszczoną w mniejszej ilości wody i zaczynającą tężeć galaretkę np. cytrynową. Ona zastygając dodatkowo zetnie masę.



Super. Dzięki za radę. Spróbuję zrobić tą masę jeszcze raz tym razem z galaretką. Mam nadzieję, że się zetnie, an ie popłynie.

Odp: Masa jogurtowa

mocsłodkości
biedroneczki napisał(a):

Mam zrobić tort z masą jogurtową. Żeby się wprawić postanowiłam przetestować masę, bo jest z innego przepisu. Pojawił się problem. Masa nie chce się zsiąść co robić?


Spróbuj do takiej masy dodać rozpuszczoną w mniejszej ilości wody i zaczynającą tężeć galaretkę np. cytrynową. Ona zastygając dodatkowo zetnie masę.

Masa jogurtowa

biedroneczki
Mam zrobić tort z masą jogurtową. Żeby się wprawić postanowiłam przetestować masę, bo jest z innego przepisu. Pojawił się problem. Masa nie chce się zsiąść co robić?

Odpowiedz na/ edytuj Masa jogurtowa