Masło czy margaryna?

Obserwuj wątek

Odp: Masło czy margaryna?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
a ja dziś wytapiałam smalczyk z tłuszczu z szynki swojskiej ten smak i zapach do tego właśnie przywieźli ciepły chlebek

Odp: Masło czy margaryna?

smaki12
  • smaki12

  • Posty: 4
  • Przepisy: 46
  • Artykuły: 0
Lepsze jest masło i przede wszystim zdrowsze ale ja także używam margaryny

Odp: Masło czy margaryna?

Marika_1961
Witam ja maslo, maz zdecydowanie margaryne becel

Odp: Odp: Masło czy margaryna?

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

A mnie sie przypomnialo .. jak w Grecji z kolezanka z polski chcialysmy smalcu..
w sklepach nie bylo .. a szef restauracji nie chcial nam z rzeźni przywieźć bo tego sie nie je .. nikt nie chcial próbować
wiecej dla nas


Więcej dla WasPewnie,gdyby spróbowali to nie zdążyłybyście nawet kawałka wziąć do ust

Odp: Masło czy margaryna?

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
Dla mnie to obojętne,chociaż margaryna gorzej się rozsmarowuje na kanapce

Odp: Masło czy margaryna?

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
A mnie sie przypomnialo .. jak w Grecji z kolezanka z polski chcialysmy smalcu..
w sklepach nie bylo .. a szef restauracji nie chcial nam z rzeźni przywieźć bo tego sie nie je ale w koncu przywiozl nam słoninki , cieniutka byla na centymetr ale co tam.. skroilysmy i zesmażylysmy od razu w restauracji w kuchni.. no i zostawilysmy w lodowce do zastygnięcia a na drugi dzien polecialysmy do pracy i od razu do naszego smalczyku ... i szybciutko na chlebek i z cebulką jeszcze ... a reszta pracownikow tylko patrzyli co my to jemy hihih .. nikt nie chcial próbować
wiecej dla nas

a normalnie to zależnie od smaka .. czasem margaryna czasem masło ..

Odp: Odp: Masło czy margaryna?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Papaja napisał(a):

każdy niej je to co mu smakuje a mi smakuje masełko albo smalczyk wytopiony ze słoniny lub boczku czysty lub z dodatkami

Oj, racja, racja!Aż mi zapachniało Ciepłym chlebkiem i świeżo wytopionym smalczykiem!

Odp: Masło czy margaryna?

Papaja
  • Papaja

  • Posty: 522
  • Przepisy: 382
  • Artykuły: 8
każdy niej je to co mu smakuje a mi smakuje masełko albo smalczyk wytopiony ze słoniny lub boczku czysty lub z dodatkami

Odp: Odp: Masło czy margaryna?

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Garnek24 napisał(a):

Ja lubie masło roslinne

Jak to mawiają Rosjanie "na wkus i cwiet towariszczej niet" a znaczy to, że każdy lubi co innego i nic w tym złego!

Odp: Masło czy margaryna?

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja lubie masło roslinne

Odpowiedz na/ edytuj Masło czy margaryna?