Maszynka do mięsa

Obserwuj wątek

Odp: Maszynka do mięsa

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Melduję, że kupiłam wreszcie maszynkę do mięsa. Zelmera.Przetestowałam i jestem zachwycona!

Odp: Odp: Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Śliweczka napisał(a):

Henia napisał(a):

Śliweczka napisał(a):

Heniu!Ja ,podobnie jak Pyza mam zelmera i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma trzy grubości sitek do mielenia mięsa,nasadkę do robienia kiełbas i osobno do niej dokupiłam szatkownice.Mała zgrabna i funkcjonalna.Polecam

A jaki typ masz? Zależy mi na szatkownicy ale i na tym, żeby miała "przybory" do robienia kiełbasy. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Ja mam Zelmera typ 886.Na wyposażeniu posiada nasadkę do robienia wędlin i zestaw do ciasteczek i makaronów,a szatkownicę dokupiłam.Również bardzo serdecznie Cię pozdrawiam

O czymś takim właśnie myślałam!

Odp: Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Śliweczka napisał(a):

Heniu!Ja ,podobnie jak Pyza mam zelmera i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma trzy grubości sitek do mielenia mięsa,nasadkę do robienia kiełbas i osobno do niej dokupiłam szatkownice.Mała zgrabna i funkcjonalna.Polecam

A jaki typ masz? Zależy mi na szatkownicy ale i na tym, żeby miała "przybory" do robienia kiełbasy. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Ja mam Zelmera typ 886.Na wyposażeniu posiada nasadkę do robienia wędlin i zestaw do ciasteczek i makaronów,a szatkownicę dokupiłam.Również bardzo serdecznie Cię pozdrawiam

Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Śliweczka napisał(a):

Heniu!Ja ,podobnie jak Pyza mam zelmera i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma trzy grubości sitek do mielenia mięsa,nasadkę do robienia kiełbas i osobno do niej dokupiłam szatkownice.Mała zgrabna i funkcjonalna.Polecam

A jaki typ masz? Zależy mi na szatkownicy ale i na tym, żeby miała "przybory" do robienia kiełbasy. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Odp: Maszynka do mięsa

Ines
  • Ines

  • Posty: 87
  • Przepisy: 49
  • Artykuły: 1
Ja też poszukuje elektrycznej maszynki,ale chciałabym taką z dodatkowymi cześciami to szatkowania kapusty i krojenia warzyw na surówki.Jaka byłaby najlepsza i w miare tania

Odp: Maszynka do mięsa

Śliweczka
  • Śliweczka

  • Posty: 242
  • Przepisy: 133
  • Artykuły: 0
Heniu!Ja ,podobnie jak Pyza mam zelmera i jestem z niej bardzo zadowolona.Ma trzy grubości sitek do mielenia mięsa,nasadkę do robienia kiełbas i osobno do niej dokupiłam szatkownice.Mała zgrabna i funkcjonalna.Polecam

Odp: Odp: Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Marika_1961
Pyza napisał(a):

bardzo fajny jest model Diana, nieduży i zgrabniutki a do tego przystawka w postaci szatkownicy - nie wiem jak z cenami bo ja swoją dostałam w prezencie

Ja mam z Moulinex caly kmplet noze do mielenia miesa trzy rodzaje drobne,srednie i grube.Mam wkladki do robienia roznego rodzaju makaronu jak i do wyrobu ciasteczek,oraz do wyciskania soku.No i przez te 10 lat od kiedy ja mam jeszcze nic nia nie robilam poza mieleniem miesa i przemieleniu kartofli na kluski;-)))
Ale musze powiedziec ze maszyna jest niezawodna i dziala do dzis

Odp: Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
bardzo fajny jest model Diana, nieduży i zgrabniutki a do tego przystawka w postaci szatkownicy - nie wiem jak z cenami bo ja swoją dostałam w prezencie

Odp: Odp: Maszynka do mięsa

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Heniu, od lat mam Zelmera i jest niezawodna

Mi też podoba się zelmer, ale zawrotu głowy dostałam widząc ilość rodzajów w sklepie!

Odp: Maszynka do mięsa

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Heniu, od lat mam Zelmera i jest niezawodna

Odpowiedz na/ edytuj Maszynka do mięsa