Menu na świąteczny stół :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Menu na świąteczny stół :)

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzi napisał(a):

Skarb napisał(a):

Astra , corka w niedziele jest tez u nas , w lany- poniedzialek u tesciow, tak ze gotowac nie musi. Gotowac potrafi dobrze, ma to po zonie
Zuzi , co dobrego robicie - jakie wyroby? Kaszanke napewno tez, uwielbiam wlasnej roboty- niestety za daleko do ciebie, bo bym zapisal sie na wizyte


Kaszanki niestety nie robię ale za to pasztet z królika.
A co do przyjazdu to zapraszam na wakacje-wtedy więcej czasu jest

Propozycja godna uwagi, ale zastanow sie dobrze- lubie i kocham jesc chociaz za bardzo tego nie widac- pozdrowienia

Odp: Menu na świąteczny stół :)

majgrz11maja
Wszystko fajne i smaczne ,ale episkopat odwołał w tym roku święta

Odp: Odp: Menu na świąteczny stół :)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Skarb napisał(a):

Astra , corka w niedziele jest tez u nas , w lany- poniedzialek u tesciow, tak ze gotowac nie musi. Gotowac potrafi dobrze, ma to po zonie
Zuzi , co dobrego robicie - jakie wyroby? Kaszanke napewno tez, uwielbiam wlasnej roboty- niestety za daleko do ciebie, bo bym zapisal sie na wizyte


Kaszanki niestety nie robię ale za to pasztet z królika.
A co do przyjazdu to zapraszam na wakacje-wtedy więcej czasu jest

Odp: Menu na świąteczny stół :)

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Astra , corka w niedziele jest tez u nas , w lany- poniedzialek u tesciow, tak ze gotowac nie musi. Gotowac potrafi dobrze, ma to po zonie
Zuzi , co dobrego robicie - jakie wyroby? Kaszanke napewno tez, uwielbiam wlasnej roboty- niestety za daleko do ciebie, bo bym zapisal sie na wizyte

Odp: Odp: Menu na świąteczny stół :)

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
pusieczek2@wp.pl napisał(a):

święconka,jajecznica z świeżą pokrzywą,barszczyk biały z białą kiełbasą ,śledzie,wyroby wędliniarskie swojskie,ciasta:sernik,orzechowy,


Pusiaczek2 jajecznica z pokrzywa...
Slyszalam o przeznaczeniu pokrzywy na rozne sposoby,ale bardziej w kasmetyce,anizeli w kuchni. Powiesz Mi cos wiecej na ten temat,prosze..?

Odp: Menu na świąteczny stół :)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Skarb-a no na swojsko bo tak jestem wychowana. Swojskie wyroby są najlepsze

Odp: Menu na świąteczny stół :)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
A co córka przygotuje samodzielnie?

Odp: Menu na świąteczny stół :)

Skarb
  • Skarb

  • Posty: 270
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pusieczek, Zuzi co wy wszyscy tak na swojsko, jeszcze Terenia do was nalezy i inne kobietki, a mi juz kiszki sie skrecaja jak pomysle o tych smakolykach
U mnie bedzie bialy barszcz z biala kielbasa, sledziki , mieso pieczone itp. Beda pierwszy raz u nas przyszli tescie od corki- ciekawe jak zareaguja?

Odp: Menu na świąteczny stół :)

pusieczek2@wp.pl
święconka,jajecznica z świeżą pokrzywą,barszczyk biały z białą kiełbasą ,śledzie,wyroby wędliniarskie swojskie,ciasta:sernik,orzechowy,

Odp: Odp: Menu na świąteczny stół :)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
mysliwa napisał(a):

Obowiazkowo biala kielbaska,zurek,Swieconka-to wiadome...!


U mnie święconka to taka zupa-robi się ją tylko na Wielkanoc (na serwatce z dodatkiem wędliny,chrzanu,jajka-wszystko oczywiscie ze święconego koszyczka).

Odpowiedz na/ edytuj Menu na świąteczny stół :)