Mięsa z różnych zwierzakow:)

Obserwuj wątek

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Mięso ze strusia...staje się coraz popularniejsze....pycha...ale musi być zrobione ze znawstwem.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
hehe co prawda to prawda ostatnio czytałam że smak kształtuje się już w życiu płodowym i ma na to wpływ masa czynników (min to co je mama) ale dokładnie jeszcze nie zbadano dlaczego jedni lubia to a inni tamto Czasem zdarza się że mimo uzależnień kulturowych ktos uwielbia kuchnie zupełnie inną hmmm...

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

Izunia2007
Jak bylam mala,to kolezanka poczestowala mnie swojska kielbasa z nutrii.Nie powiem-smaczna byla.A mieszkajac juz w Stanach jadlam zabie udka,kawalek rekina i kilka innych dziwnych zwierzaczkow o nazwie trudnej nawet do wypowiedzenia..Ale zadnym z tych mies jakos sie nie zachwycilam.Nie ma to jak dobrze przyprawiony schaboszczak

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

jarek-energy
haha mięsko musi być i już jak nie ma to się złapie:)

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
To są właściwe instynkty ale nie wiem czy chciałbym się z Wami znaleźć na odludziu bez jedzenia...hehe

Odp: Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
he he, a ja tez bylam na diecie bezmiesnej okolo 3 lata tyle mi zajelo zeby dojsc do wniosku ze to bez sensu i zeby sie dluzej nie meczyc jak befsztyk tatarski pachnie...

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
pamiętam jak była moda na nutrie i każdy miał epilowany kołnierz mięso dobre choć nutria bez skóry wygląda jak duży szczur (może dlatego te opory) ogólnie wycofano je bo często maja włośnia Co do gołębi to zawsze był rosół z tych ras mięsnych np kingów też spoko Ja bardzo lubię króliki pyszna zupa pomidorowa i comber pieczony Dzików i zajęcy nie bardzo (tzn samce są dość przykre) W szkole jedliśmy kozy (nie młode ale nie dojone-też jest różnica) capa nie polecam podobnie jak z baranami o wiele lepsza jest jagnięcina Z drobiu to dobre są gęsi ,kaczki i przede wszystkim perlice mniam Moi znajomi jedli łabędzie ponoć smaczne i gotowali winniczki ( w akademiku) Konina jest dość specyficzna Na mazurach oprócz strusi można kupić mięso kangura (nie wiem czy zjadliwe) a co do wegetarianizmu to byłam na takiej diecie to przyznam się szczerze że po trzech miesiącach nie tylko na kury na podwórku ale i na ludzi dziwnie patrzyłam hehehe nie udało mi się wytrzymać uwielbiam surowe mięso (typu tatar) i czuję się mięsożernym mordercą który z premedytacja zabija wszystko co się dało zjeść a owoce swoją drogą tez uwielbiam i nie wyobrażam sobie diet mongolskich

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
golebie?! o k....
moze zjadajcie golebie, bo za duzo tych zebrakow w duzych miastach...

Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
hehe, z łabędziem też nie miałem do czynienia ale zwierzaki wcinam jak leci: świnie, krowy, konie, króliki, zające, sarny, dziki, gołębie, kury, indyki, kaczki i zjadłbym też wszystkie inne gdyby były dobrze przyrządzone. Nie trawię tylko baraniny Najlepsze jest to, że mięso lubię, więc raczej nie jestem roślinożercą.

Odp: Odp: Mięsa z różnych zwierzakow:)

malgorzata
cremebrule napisał(a):

ja tez nie jadlam ale koledzy z akademika owszem.... zabitego kamieniem nad wisla, nie wiem czy rosly tam jakies jablka...


))))))))

Odpowiedz na/ edytuj Mięsa z różnych zwierzakow:)