mięso na grilla

Obserwuj wątek

Odp: mięso na grilla

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Szczerze mówiąc boję się kupować w sklepie przyprawione mięso. Nigdy nie wiem jak długo ono leży i czy zamarynowano śwież mięso, czy też nie. Im więcej przypraw i mocniejsze aromaty tym dalej "uciekam" od takiego mięsa. Poza tym takie zamarynowane mięso jest znacznie droższe niż takie bez marynaty. Wystarczy kupić świeże mięso i samemu przyprawić je w domu. Dodajemy do marynaty to co lubimy i wiemy co jemy.

Odp: Odp: mięso na grilla

mocsłodkości
Domowego grilla nie mam, ale mam patelnię grillową. Jest doskonała na każdą pogodę, bo mogę na niej grillować dosłownie wszystko. Deszcz mi nie straszny, a i śnieg nie wadzi. Problemem może być zadymienie, bo przy bardzo dobrze rozgrzanej patelni jak położy się na niej mięso w marynacie dymi się okropnie Na szczęście otwarte okno wystarczy, by się nie uwędzić

Odp: mięso na grilla

Angela145
  • Angela145

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
a co powiecie o miesie z grilla domowego? macie takie sprzet czy zawsze grillujecie na podworku? widzialam takie sprzety do domu na https://sknerus.pl/ w niezlej cenie co sadzicie? warto kupowac?

Odp: mięso na grilla

esteraff
  • esteraff

  • Posty: 10
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moja ciocia zawsze kupuje już przyprawione mięso na grilla. Jest pyszne! Aczkolwiek sama przyprawiam mięso na grilla, gdyż wiem o nim wtedy wszystko.

mięso na grilla

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Chciałam zapytać, co sądzicie o przyprawionym już mięsie na grilla, które można kupić w sklepie? Znajoma powiedziała mi, że lepiej tego nie kupować, bo mięso może być stare itp. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Pozdrawiam

Odpowiedz na/ edytuj mięso na grilla