Mikser -KitchenAid

Obserwuj wątek

Odp: Mikser -KitchenAid

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Czekamy niecierpliwie razem z Tobą Wybrałaś piękny kolor.

Odp: Mikser -KitchenAid

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Empire Red -czerwony, dodatkowo do robota zamówiłam maszynę do tarcia i szatkowania jarzyn, orzechów itp.Teraz czekam z niecierpliwoscią!

Odp: Mikser -KitchenAid

Anna555
  • Anna555

  • Posty: 27
  • Przepisy: 30
  • Artykuły: 0
a jaki kolor?

Odp: Mikser -KitchenAid

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Dzisiaj zamówiłam sobie przez neta to cacko! Już sie nie moge doczekać ,kiedy bedzie w domku

Odp: Mikser -KitchenAid

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Masz racje w USA napewno kupisz taniej ,bo to roboty amerykańskiej produkcji. Ale z twoimi zdolnościami kulinarnymi i artystycznymi to masz duze szanse go wygrać.Czego Ci serdecznie zyczę

Odp: Mikser -KitchenAid

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
My z siostrą też chorujemy na niego Najlepiej by w trakcie pracy zmieniał kolory, bo ciężko było by się zdecydowac.To ja poczekam do wakacji W USA serio taniej. Kupiłam już komputer za grosze 3 lata temu, i poda i aparat którym cykam fotki obecnie, prawie 400 zl taniej naz na allegro,w ostatnie wakacje i mam człowieka od wyszukiwania promocji W Polsce sie chyba nie zdecyduje, to powazny wydatek.. chyba ze wygra sie takie cacko w jakims konkursie

Odp: Mikser -KitchenAid

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Paola dzięki serdeczne za wyrażenie swojej opini, sprawdzałam jeszcze w necie i złych opini nie było - poza ceną. Mam nadzieję ze maż dotrzyma obietnicy i na urodzinki bedę miała to cudo w domu. Ja wybrałam w kolorze mojej kuchni czyli czerwonym!

Odp: Mikser -KitchenAid

Paola
  • Paola

  • Posty: 37
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Od niedawna przestałam wzdychać z tęsknoty
Mam wersję Artisan, na razie bez przystawek. Muszę się przekonać, co z licznej oferty rzeczywiście jest mi potrzebne. Do miksera dokupiłam tylko szklaną dzieżę-wyrobione ciasto drożdżowe rośnie w niej fantastycznie.
Robiłam w niej też ciasto na chleb.
Z mikserem dostałam 2 książki w języku polskim, z których korzystam, żeby oswoić się głównie z czasem i pracą miksera na różnych prędkościach.
Ogólne wrażenie : lepiej niż bardzo dobre. A ostatnio Monsz zrobił sernik według przepisu z jednej z książek.

Niewątpliwy minus - wysoka cena. Nie odważyłam się na zakupy z Allegro (przedpłata na konto sprzedającego, a realizacja paczką z USA w ciągu 4-6 tygodni)-może niesłusznie? Bo sprzedają sporo taniej.

Swoją Kicię kupiłam u autoryzowanego przedstawiciela, z 5-letnią gwarancją.
Wybierając najpierw kierowałam się gustem i chęcią posiadania KA, właśnie takiego, właśnie w takim kolorze. Wybrana w ten sposób kosztowała 3800 zł, inna również pasująca do kuchni i śliczna 2200 zł. Rozsądek zwyciężył

Już teraz widzę, że z akcesoriów na pewno przyda się mniejsza dzieża metalowa (w sytuacji, gdy ciasto robi się w jednym naczyniu, a potrzeba np. ubić białka, by je dodać do ciasta) i maszynka do mięsa z kompletem sitek.
Nie kupię na pewno wiosła z silikonowymi bodaj zbieraczkami ciasta, bo na forach internetowych można wyczytać, że te "portki" po prostu się odrywają.
Nie kupię łopatki silikonowej do zeskrobywania ciasta z dzież, ani noża do pizzy z logo KA, bo używam akcesoriów z Tescomy po 7 i 10 zł, zamiast zapłacić za każde KA po kilkadziesiąt zł (albo i 104 zł za nóż).

Odp: Odp: Mikser -KitchenAid

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja tylko cichutko dołączam do Klubu Wzdychających do Miksera...też mi się taki marzy

Odp: Mikser -KitchenAid

andzia67
  • andzia67

  • Posty: 158
  • Przepisy: 58
  • Artykuły: 0
Ja też zachorowałam na ten mikser bo widziałam go i u Nigelli i w miedzy kuchnią a salonem ,mają taki śliczny zielony .Może znajdzie sie ktoś kto go posiada i wyrazi swoja opine Czy jest naprawdę taki dobry i czy wart swojej ceny.

Odpowiedz na/ edytuj Mikser -KitchenAid