Moj pierwszy raz...

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

zuzi napisał(a):

ptychu napisał(a):

Foto trafione! A mi się nawet bardzo podoba robienie samodzielnie zdjęć. Bo to nie są takie zwykłe zdjęcia, tylko wręcz artystyczne. Dzisiaj np. robiłam zdjęcie parówkom, które były gorące i para psuła widok, ale musiałam się spieszyć bo chciałam zjeść parówki! I to jest właśnie wspaniałe. Dlatego zachęcam wszystkich do pstrykania samemu zdjęć( choćby komórą, jak ja) i czerpcie z tego inspirację kulinarną. Pozdrawiam wszystkich oryginalnych fotografów!

Najlepsze jest to że jak robie zdjęcie potrawie którą upichciłam to rodzinka patrzy się na mnie jak na wariatkę-ale co tam-odpowiadam im wtedy że lubię uwiecznić to co zaraz zjem

Moje Wiedźmowate już się przyzwyczaiły do pstrykania , nawet czasm same pstrykaja jak powiem.

Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
DokładnieMam to samo z moimi. Ale co tam niech mają radochę.Dzisiaj nawet córka powiedziała do mężą" poczekaj tato aż mama zdjęcie zrobi" No i tata musi czekać nie ma wyjścia.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
dobry napisał(a):

Borubar napisał(a):

45Kazik napisał(a):


Idąc dalej wg Twojego wywodu: wkleję schabowego pod przepisem na sznycel, z dodatkiem pieczarek a wprzepisie bedą boczniaki i obok ryż, a na talerzu kasza.
Tak samo kawa to nie herbata, a rolada biszkoptowa to nie tort...chociaż te same składniki nawet.


Moj wywod byl zupelnie inny Napisalem ze czasami jak ktos uzyje ogolnego zdjecia np zdj. kapusty dla surówki z kapusty, to takie zdjęcie powinno przejść przez moderatora... Inna sprawa jak zdjecie z czapy tj wlasnie np schabowy zamiast mielonego albo kawa zamiast herbaty...


Ja uwazam zgoła inaczej.
Zdjecie powinno byc usuniete, bo jest nie na temat i zaniza jakosc merytoryczna przepisu. Natomiast przepis jesli dobry i niekradziony - dlaczego mialby wyleciec? Niech bedzie.

Masz racje, caly przepis nie musi cierpiec za zly wybor zdjecia, przez jego autora.

Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Bardzo mi milo...ale mysle, ze i nam wszystkim Wiadomo, ze taka strona nie powstaje przez noc..i wszystko, ale to naprawde wszystko mozna zawsze usprawnic.. taka jest rola czlowieka na tej ziemi...odkad sie pojawil .. kombinuje..jak zrobic cos aby bylo lepiej

Stronka jest super i sprawia wszystkim duzo radosci..(tyle dowiaduje sie od moich znajomych, ktorzy podazyli moim sladem i zarzucili kotwice w Waszej kuchni)

Pozdrowienia dla wszystkich i nie dawajcie sie grypie

Odp: Moj pierwszy raz...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Najsmieszniejsze jest to, ze po przemysleniu zgadzam sie z Waszymi uwagami, natomiast - uwierzcie mi - proces moderacji jest po prostu rzecza nielatwa i czasami zabraknie komus czasu lub cierpliwosci i wychodza kwiatki.
W takim wypadku cieszymy sie jak ktos nas poinformuje, z pewnoscia postaramy sie to naprawic. Serwis ma byc dla Was, wiec szanujemy to co piszecie i myslicie, inna sprawa czy latwo temu sprostac

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Borubar napisał(a):

45Kazik napisał(a):


Idąc dalej wg Twojego wywodu: wkleję schabowego pod przepisem na sznycel, z dodatkiem pieczarek a wprzepisie bedą boczniaki i obok ryż, a na talerzu kasza.
Tak samo kawa to nie herbata, a rolada biszkoptowa to nie tort...chociaż te same składniki nawet.


Moj wywod byl zupelnie inny Napisalem ze czasami jak ktos uzyje ogolnego zdjecia np zdj. kapusty dla surówki z kapusty, to takie zdjęcie powinno przejść przez moderatora... Inna sprawa jak zdjecie z czapy tj wlasnie np schabowy zamiast mielonego albo kawa zamiast herbaty...


Ja uwazam zgoła inaczej.
Zdjecie powinno byc usuniete, bo jest nie na temat i zaniza jakosc merytoryczna przepisu. Natomiast przepis jesli dobry i niekradziony - dlaczego mialby wyleciec? Niech bedzie.

Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
ptychu napisał(a):

Foto trafione! A mi się nawet bardzo podoba robienie samodzielnie zdjęć. Bo to nie są takie zwykłe zdjęcia, tylko wręcz artystyczne. Dzisiaj np. robiłam zdjęcie parówkom, które były gorące i para psuła widok, ale musiałam się spieszyć bo chciałam zjeść parówki! I to jest właśnie wspaniałe. Dlatego zachęcam wszystkich do pstrykania samemu zdjęć( choćby komórą, jak ja) i czerpcie z tego inspirację kulinarną. Pozdrawiam wszystkich oryginalnych fotografów!

Najlepsze jest to że jak robie zdjęcie potrawie którą upichciłam to rodzinka patrzy się na mnie jak na wariatkę-ale co tam-odpowiadam im wtedy że lubię uwiecznić to co zaraz zjem

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Moj pierwszy raz...

Glumanda dziekuje na wstepie za dobre slowo, juz mi lepiej po lampce...

Nie bylo moja intencja aby wyszlo ze Gotujmy dopuszcza takie zdjecia "przed wykonianiem potrawy". Ale niektore przypadki powinny zostac dopuszczane a stolnica z ciastem jest lekko przesadzona, rownie dobrze Kaziu mozna odrazu podeslac kielkujace źdźbła zboża z ktorego robi sie mąke...

Co do zdjec i sprawdzaniu czy pasuje do skladnikow to tez jest temat ciezki i czasochlonny, ale pracujemy nad tym..

Zobaczcie jaki efekt tych zdjec, inaczej przepis moglby zostac pominiety a jak jest fota to az sie chce kliknac, to ze na focie zamaist ryby jest kurczak a zamiast ziemniakow frytki to juz szczegol Nie czepiajcie sie

zmieniono 2 razy (ostatnio 07 lut 2009 20:38 przez Borubar)

Odp: Moj pierwszy raz...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Aha! No i sorry za "pan" panie Kaziku, ale tak jakoś...Uściski!

Odp: Moj pierwszy raz...

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Foto trafione! A mi się nawet bardzo podoba robienie samodzielnie zdjęć. Bo to nie są takie zwykłe zdjęcia, tylko wręcz artystyczne. Dzisiaj np. robiłam zdjęcie parówkom, które były gorące i para psuła widok, ale musiałam się spieszyć bo chciałam zjeść parówki! I to jest właśnie wspaniałe. Dlatego zachęcam wszystkich do pstrykania samemu zdjęć( choćby komórą, jak ja) i czerpcie z tego inspirację kulinarną. Pozdrawiam wszystkich oryginalnych fotografów!

Odpowiedz na/ edytuj Moj pierwszy raz...