Mój pomysł na plagiatorów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mój pomysł na plagiatorów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
kiedyś złodziejowi rękę się ucinało...

Odp: Mój pomysł na plagiatorów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Proponuję chłostę...
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Mój pomysł na plagiatorów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
a co z innymi? codziennie ktoś wyłapuje jakąś "gwiazdę"...

Odp: Mój pomysł na plagiatorów

monika1980113 - za tę praktykę została zbanowana na miesiąc w rankingach - od soboty 24.07.2010 - 24.08.2010. Jeśli proceder się powtórzy zostanie zbanowana na dalsze 3 miesiące. Jeśli po tym okresie ktoś ją złapie na plagiacie będzie usunięta.
Tit

Odp: Mój pomysł na plagiatorów

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
caroline, złapany po raz trzeci na kopiowaniu to powinien być natychmiast usuwany z serwisu! wczoraj moderator kasował jednemu użytkownikowi plagiat a ten w tym czasie wklejał dwa następne...ile czasu można się bawić w taką ciuciubabkę?!

Po raz kolejny powtórzę to co myślę na ten temat od dawna, że właścicielom wcale nie zależy ja jakości strony tylko na ilości użytkowników i przepisów, mogą być byle jakie i skopiowane...

Mój pomysł na plagiatorów

caroline1983
W zwiazku z tym ze pojawia sie tutaj mnóstwo nowych osób które wstawiaja same plagiaty mam pewian pomysł mianowicie osobie złapanej po raz 3 na wstawianiu plagiatów powinna przepadać nagroda za awans. Dlatego po raz 3 ze ze niektórzy nie wiedza że tak nie wolno (swoja droga kiepskie tłumaczenie bo jak sie gdzieś rejestruje to czytam regulamin, ale niech im bedzie).
Mysle że to by częściowo niektórym odebrało ochotę na wstawianie plagiatów.

Odpowiedz na/ edytuj Mój pomysł na plagiatorów