Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Obserwuj wątek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Gdy ważyłam 76 kg...
Wskaźnik BMI 28.3 nadwaga
Procentowa zawartość tłuszczu 38%
Norma zawartości tłuszczu 29%
Masa tłuszczowa 28.9
Nadmiar tkanki tłuszczowej 11.3 kg
Masa beztłuszczowa 47.1 kg
Woda 34.7 litra
Nadmiar masy beztłuszczowej 4.2 kg
Podstawowa przemiana materii 1439 kcal
Talia 98cm
-----------------------------------
W ciągu 3 tygodni schudła 0,46 kg na tydzień- więc wiem jak jest ciężko

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
Smakowita88 napisał(a):

kasiunia.1981 napisał(a):

Smakowita88 napisał(a):

U mnie w sumie bez zmian. Jak w 2011 roku ważyłam 81 kg tak dzisiaj ważę 76 kg. Marzy mi się osiągnąć wagę 70 kg na dobry początek. Może zacznę dietę owocowo-warzywną. Tyle że znowu leki będę brać i chyba nic z tego nie wyjdzie.

Witam Smakowita.
Jeśli mogę zapytać to ile masz wzrostu? Bo ja przy 166 cm ważę dzisiaj 64 kilo ( 10 już schudłam) i nie jestem jeszcze zadowolona ze ze swojej wagi.Marzy mi się 55 kg i bardziej lub mniej konsekwentnie do tego dążę.Pozdrawiam.

Kasiuniu ja mam 164 cm wzrostu. Zadowolona też nie jestem- jeśli ktoś zdrowy chudnie 1 kg na tydzień, tak mi zajmuje 1 kg na 2 tygodnie. Był taki okres że ważyłam 86 kg, więc teraz się boję i konsekwentnie podchodzę do odżywiania.

Więc powodzenia Ci życzę i duuuużo wytrwałości,a wiem że to nie takie proste.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981 napisał(a):

Smakowita88 napisał(a):

U mnie w sumie bez zmian. Jak w 2011 roku ważyłam 81 kg tak dzisiaj ważę 76 kg. Marzy mi się osiągnąć wagę 70 kg na dobry początek. Może zacznę dietę owocowo-warzywną. Tyle że znowu leki będę brać i chyba nic z tego nie wyjdzie.

Witam Smakowita.
Jeśli mogę zapytać to ile masz wzrostu? Bo ja przy 166 cm ważę dzisiaj 64 kilo ( 10 już schudłam) i nie jestem jeszcze zadowolona ze ze swojej wagi.Marzy mi się 55 kg i bardziej lub mniej konsekwentnie do tego dążę.Pozdrawiam.

Kasiuniu ja mam 164 cm wzrostu. Zadowolona też nie jestem- jeśli ktoś zdrowy chudnie 1 kg na tydzień, tak mi zajmuje 1 kg na 2 tygodnie. Był taki okres że ważyłam 86 kg, więc teraz się boję i konsekwentnie podchodzę do odżywiania.

Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
Smakowita88 napisał(a):

U mnie w sumie bez zmian. Jak w 2011 roku ważyłam 81 kg tak dzisiaj ważę 76 kg. Marzy mi się osiągnąć wagę 70 kg na dobry początek. Może zacznę dietę owocowo-warzywną. Tyle że znowu leki będę brać i chyba nic z tego nie wyjdzie.

Witam Smakowita.
Jeśli mogę zapytać to ile masz wzrostu? Bo ja przy 166 cm ważę dzisiaj 64 kilo ( 10 już schudłam) i nie jestem jeszcze zadowolona ze ze swojej wagi.Marzy mi się 55 kg i bardziej lub mniej konsekwentnie do tego dążę.Pozdrawiam.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

kasiunia.1981
Świetny sposób na odchudzanie Tit.Muszę wypróbować.

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Tit napisał(a):

Można i tak

ha hahahahahaha dobre :-)

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Tit napisał(a):

Można i tak

Super

Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Można i tak
obrazek

Odp: Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

U mnie w sumie bez zmian. Jak w 2011 roku ważyłam 81 kg tak dzisiaj ważę 76 kg. Marzy mi się osiągnąć wagę 70 kg na dobry początek. Może zacznę dietę owocowo-warzywną. Tyle że znowu leki będę brać i chyba nic z tego nie wyjdzie.

Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.

Indra
  • Indra

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
162 cm - mała pomyłka.

i popieram mleko sojowe. Na prawdę nie gryzie.
Ryby koniecznie - tylko uwaga na pangę - nie ma żadnych właściwości odżywczych.

Odpowiedz na/ edytuj Moja ZDROWA dieta,czyli jak jeść by się najeść i schudnąć z głową.