Mrożenie ciast

Obserwuj wątek

Odp: Mrożenie ciast

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Super. Bardzo Wam wszystkim dziękuję za cenne informacje i wskazówki. Teraz wiem co zrobimy z ciastem, które nam zostanie, albo dostaniemy spory zapas od naszych mam

Odp: Mrożenie ciast

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
skuter5 napisał(a):

Mam pytanko wie ktoś może jakie ciasta można bez problemów zamrozić? Chodzi o ciasta już upieczone. Jak długo takie zamrożone ciasto może " siedzieć" w zamrażarce bez szkody dla smaku ciasta?

W temperaturze poniżej -10 stopni można przechowywać do kilku miesięcy. Oczywiście zarówno ciasta upieczone, jak i surowe, wcześniej uformowane.

Odp: Odp: Mrożenie ciast

mocsłodkości
Zgadzam się w 100 % Możesz też zamrozić surowe ciasto kruche, francuskie, a nawet drożdżowe Kiedy będzie Ci potrzebne wyjmujesz odpowiednio wcześnie i możesz działać i robić pyszne wypieki

Odp: Mrożenie ciast

ciasteczka
Wiele ciast można mrozić. Należą do nich przeróżne babki, serniki, makowce, torty, ciasta z kremami. Mrozić możemy także ciasto drożdżowe.
Takie ciasta spokojnie możesz trzymać w zamrażarce do 3 miesięcy

Mrożenie ciast

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam pytanko wie ktoś może jakie ciasta można bez problemów zamrozić? Chodzi o ciasta już upieczone. Jak długo takie zamrożone ciasto może " siedzieć" w zamrażarce bez szkody dla smaku ciasta?

Odpowiedz na/ edytuj Mrożenie ciast