Mrożenie grzybów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Mrożenie grzybów

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dzięki dziewczyny. Przyznaję się bez bicia ja myłem grzyby przed zamrożeniem. Teraz wiem czemu mi się sklejały i były nieciekawe po zamrożeniu. Teraz będę je oczyszczał tak jak pisałyście. A ten patent o dokładnym oczyszczaniem grzyba w lesie jest genialny

Odp: Odp: Mrożenie grzybów

mocsłodkości
misia5 napisał(a):

Ja grzybów nie myję przed mrożeniem. Dokładnie je oczyszczam i traktuję takim miękkim pędzlem ( głównie chodzi o grzyby, które rosły na podłożu z piachem, bo piachu ciężko się pozbyć).


Ja robię tak samo. Najlepiej wstępnie oczyścić grzyby w lesie, dzięki temu to co jest na korzonkach nie zanieczyści kapeluszy i będziemy potem mieli mniej pracy przy oczyszczaniu grzybów w domu

Odp: Mrożenie grzybów

misia5
  • misia5

  • Posty: 2274
  • Przepisy: 701
  • Artykuły: 0
Ja grzybów nie myję przed mrożeniem. Dokładnie je oczyszczam i traktuję takim miękkim pędzlem ( głównie chodzi o grzyby, które rosły na podłożu z piachem, bo piachu ciężko się pozbyć).

Mrożenie grzybów

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mam pytanko. Zbliża się sezon na grzyby. U nas zaczęły się już pokazywać Jakie grzyby trzeba obgotować przed zamrożeniem? Myjecie wcześniej grzyby przed zamrożeniem czy może tylko je oczyszczacie?

Odpowiedz na/ edytuj Mrożenie grzybów