Na jakie kulinarne blogi zaglądacie?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Na jakie kulinarne blogi zaglądacie?

skuter5
  • skuter5

• Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja zaglądam na te, o których piszecie na Gotujmy Mam kilku faworytów, którzy mają tu konta, ale przez grzeczność ich nie wymienię, żeby komuś przykrości nie zrobić

Odp: Odp: Na jakie kulinarne blogi zaglądacie?

ciasteczka
Ja zaglądam na blogi kilku osób. Kilka z nich należy do osób z grona użytkowników Gotujmy. Nie będę podawał nazw blogów, bo mogłabym kogoś pominąć a szkoda, by było sprawiać ludziom przykrość Mam "swój" ulubiony blog, na który zaglądam codziennie

Odp: Na jakie kulinarne blogi zaglądacie?

WinoToskanii_pl
Ja tak szczerze mówiąc nie mam jednego ulubionego blogu kulinarnego,często korzystam z różnych interesujących czy to for czy blogów kulinarnych gdzie znajdę fajne przepisy na smaczne dania.

kaxto-nic
  • kaxto-nic

Blogów jest cała masa, ale ile z nich prowadzą faceci? No właśnie.
Dla szukających wrażeń polecam FiK'a! facetikuchnia.com.pl
FiK jest bezkompromisowy i nie wszystkim to pasuje, ale jakie gość ma czasem pojechane pomysły!

jadzia18
  • jadzia18

Ja na ogół nie korzystam z takich blogów, jedynie przy okazji szukania jakiegoś konkretnego przepisu

ewela24
  • ewela24

Hej! Gotujmy.pl --->porady ----> Bloger Tygodnia (tutaj znajdziesz różne blogi, może jakiś Cię zainteresuje )

Malami666
  • Malami666

Heej Podeślijcie proszę jakieś linki do blogów kulinarnych, gdzie znajdę jakieś PROSTE przepisy. Bom początkująca w kuchni, a blogów teraz jask grzybów po deszczu i nie wiadomo co wybrać...

ewuska2016
Od jakiegoś czasu prowadzę swojego bloga, możecie zajrzeć tutaj http://aroundtheflavors.blogspot.com/
Aaaa tak poza tym jest parę blogów,które czasem odwiedzam np, blog słodkieb babeczki albo quchenne inspiracje i parę innych

kloruś
  • kloruś

• Przepisy: 733
  • Artykuły: 17
troszkę chyba off-topikowo ale nie mogłam znaleźć odpowiedniego tematu ...

Jakiś czas temu założyłam bloga na którym dziele się przepisami na wytwory mojej kuchni...
jeśli chciałybyście być na bieżąco byłoby mi niezmiernie miło gdybyście polubiły mój fan-page na facebook'u
www.facebook.com/pyrynagaz
lub tez odwiedziły mój blog pyrynagaz.blogspot.com

Ms.Alice
  • Ms.Alice

Mój ulubiony to smakuje.blox.pl, często szukam tam inspiracji.

Odpowiedz na/ edytuj Na jakie kulinarne blogi zaglądacie?