Na piknik!

Obserwuj wątek

Odp: Na piknik!

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
tylko nie ma na razie czasu niestety...ale wykorzystam go na pewno bo jest śliczny i bardzo poręczny

Odp: Na piknik!

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
kołczu napisał(a):

Macie może pomysł na jakąś fajną szamę na piknik?
Planuje właśnie plenerowe menu na łikend majowy, oczywiście jeśli pogoda dopisze...

Proszę uprzejmie przemiłe forumowiczki i forumowiczów o pomysły i porady hehe Zależałoby mi na przepisach prostych, potrawach dających się łatwo przenosić itp

Szamę przed hajcem najlepiej przyjarać (jak szluga) na kwadracie....


zmieniono 1 raz (ostatnio 19 maj 2011 16:31 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Na piknik!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
katecake napisał(a):

Na piknik koniecznie z konkursowym zestawem Gotujmy!


Hihi, tu musze się zgodzić, oczywiście że tak, warto grać. Pyza już może na pikniki jeździć

Odp: Na piknik!

katecake
  • katecake

  • Posty: 31
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 24
Na piknik koniecznie z konkursowym zestawem Gotujmy!

Odp: Na piknik!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
thegrooba - super pomysły, dzięki wielkie, duża inspiracja szkoda tylko, że pogoda nie dopisuje - no cóż, co się odwlecze...

Odp: Na piknik!

thegrooba
  • thegrooba

  • Posty: 590
  • Przepisy: 199
  • Artykuły: 0
ja proponuje szaszlyki warzywne z mozzarellą i ziolami oraz twarde sery na przystawkę. Potem grillowane kanapki panini z dowolnym wkładem, np pieczonymi plastrami indyka lub grillowanym kurczakiem i grillowanymi warzywami (papryka, cukinia, baklażan), Ja grilluję w domu na elektrycznem grillu i pakuje na wynos. Do tego oczywiście winogrono, i pokrojone wczesniej inne owoce, np świeży ananas popakowany w pudelka plastikowe. Na deser muffinki czekoladowe a do picia domowa herbata, przygotowana wczesniej, najlepiej slaba, z listkami miety, cukrem lub miodem i cytyną. Dobrze schłodzona Jesli chodzi o salatki to sprawdzi sie klasyka, twarda salata dluzej trzymajaca swieżość np rzymska lub lodowa z pomidorkami koktajlowymi i grzaneczkami. do tego vinegrette w osobnym pojemniczku do wymieszania tuz przed jedzeniem. Tez planuję piknik majowy i to moje wstępne menu

zmieniono 4 razy (ostatnio 26 kwi 2011 17:15 przez thegrooba)

Odp: Na piknik!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Co też z tym grillem hehe Mam ale nie wezmę!

Evita - o, o ten kierunek właśnie, a masz może jakiś konkretny fajny przepis?

Dzięki i pozdrawiam.

Odp: Na piknik!

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Kołczu ale określ nam, czy masz możliwość zabrania grilla czy też nie?

Odp: Na piknik!

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
To może sałatki, pokrojone w słupki ogórki, gotowane jajka, przygotowane w domu kanapki, ciasto,pomidorki No i oczywiście nie zapomnij o wodzie ,bo tam może nie być.
Jak są dzieci to dla nich soczki ,dla dorosłych
Pozdrawiam

Odp: Na piknik!

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Dzięki wielkie ale nie do końca o to chodzi - w zamyśle ma to nie być grill, mięsiwo i piwo lecz taki wiosenny piknik a i potrawy o trochę innym profilu - coś bardziej lekkiego, prostego, pod wino bardziej. Nie biesiada Jakieś pomysły?

Odpowiedz na/ edytuj Na piknik!