Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Anula napisał(a):

Zupa na baraninie,ugotowana przez mame mojej znajomej Turczynki.Musze przyznac,ze nie smakowala mi,oni tez nie byli zachwyceni naszym bialym barszczem z kielbaska.

oto uroki różnych kuchni i kultur

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Zupa na baraninie,ugotowana przez mame mojej znajomej Turczynki.Musze przyznac,ze nie smakowala mi,oni tez nie byli zachwyceni naszym bialym barszczem z kielbaska.

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Mięso renifera,długo się gotuje bo strasznie twarde i dziwnie smakuje...chyba stary był biedaczek

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 maj 2009 16:53 przez Wilma)

Odp: Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
jadł ktoś owoc durian?

Odp: Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus napisał(a):

Bycze jądra w potrawce. Jadłem to na południu Francji....co najfajniejsze, dawca tego organu jeszcze długo żył ..... Jeśli chodzi o smak to bardzo delikatne i naprawdę wspaniałe. Trzeba tylko przezwyciężyć pewne zakorzenione w naszej kulturze standardy.

może wsunąłeś czyjeś inplanty

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Ostatnio jadlam zelki o smaku chili(juz gdzies o tym wspominalam)Myslalam,ze zielono-czerwone zelki maja przedstawiac truskawki,po blizszym zapoznaniu,smakowym i wzrokowym okazalo sie ze sa to papryczki chili.

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
Ja jadlam slimaki , naprawde dobre byly , nic nie przypominajace slimaki, bardzo delikatne w smaku , wykwintne . My Polacy mamy chyba duzo uprzedzen do roznych potraw innych krajow . Warto probowac

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Bycze jądra w potrawce. Jadłem to na południu Francji....co najfajniejsze, dawca tego organu jeszcze długo żył ..... Jeśli chodzi o smak to bardzo delikatne i naprawdę wspaniałe. Trzeba tylko przezwyciężyć pewne zakorzenione w naszej kulturze standardy.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Nie jadlam ale sie napilam........
Majac ok 7 lat napilam sie krochmalu myslac,ze to kompot z jablek do dzis czuje ten obrzydliwy smak .

zmieniono 1 raz (ostatnio 14 maj 2009 00:33 przez ulcia21)

Odp: Najdziwniejsze danie jakie jedliście

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Najdziwniejsze w tym co jadlam, byl smutny jego efekt... Majac, moze z 14 lat, zrobilysmy z kuzynka koktajl agrestowy, po ktorym mialam koszmarne mdlosci Dobrze, ze szybko to zwrocilam, ale silne obrzydzenie, pozostalo do dzis. Dziwnym jest, ze nie znam przyczyny, negatywnego w skutkach spozycia tego napoju, kuzynce nic nie bylo...:]

Odpowiedz na/ edytuj Najdziwniejsze danie jakie jedliście