Najdziwniejsze nazwy potraw

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Najdziwniejsze nazwy potraw

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zbysiowa napisał(a):

ciasteczka napisał(a):

Ja kiedyś trafiłam na przepis co się nazywał śmietnik leśniczego Okazało się że była to potrawka z leśnymi grzybami i dziczyzną Znalazłam też przypadkiem przepis o nazwie Tatar z jednym jajem Niby nic strasznego, ale wyobraźnia działa


Oj sporo tego, mają ludzie wyobraźnie ;D
Ostatnio znalezione:
Ciasto- zalotna blondynka .
Sałatka -zakochany wieloryb
albo takie danie :Szybki Bolek czyli fondue po polsku
jeszcze Zezowate szczęście, ciasto makowe



Dobre, dobre Mi wpadł w oko przepis o nazwie cycki murzynki oraz ozór teściowej

Odp: Odp: Odp: Najdziwniejsze nazwy potraw

ciasteczka
skuter5 napisał(a):

Nie tak dawno temu, bo zaledwie wczoraj moje oczy ujrzały taką nazwę ciasta ( wytnę jedną literkę co by nie było, że używam brzydkich słów ) Nazwa przepisu brzmiała "D.pa pawiana" Pojęcia nie wiem czemu, bo ani trochę to ciasto jej nie przypominało. Pomysłowość ludzi nie zna granic.


Hahahahahaha. O matko cóż za nazwa Ciekawa jestem jak to ciasto wyglądało i jak smakowało Przy takiej nazwie wyobraźnia pracuje

Odp: Odp: Najdziwniejsze nazwy potraw

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
ciasteczka napisał(a):

Ja kiedyś trafiłam na przepis co się nazywał śmietnik leśniczego Okazało się że była to potrawka z leśnymi grzybami i dziczyzną Znalazłam też przypadkiem przepis o nazwie Tatar z jednym jajem Niby nic strasznego, ale wyobraźnia działa


Oj sporo tego, mają ludzie wyobraźnie ;D
Ostatnio znalezione:
Ciasto- zalotna blondynka .
Sałatka -zakochany wieloryb
albo takie danie :Szybki Bolek czyli fondue po polsku
jeszcze Zezowate szczęście, ciasto makowe

Odp: Odp: Najdziwniejsze nazwy potraw

skuter5
  • skuter5

  • Posty: 899
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie tak dawno temu, bo zaledwie wczoraj moje oczy ujrzały taką nazwę ciasta ( wytnę jedną literkę co by nie było, że używam brzydkich słów ) Nazwa przepisu brzmiała "D.pa pawiana" Pojęcia nie wiem czemu, bo ani trochę to ciasto jej nie przypominało. Pomysłowość ludzi nie zna granic.

Odp: Najdziwniejsze nazwy potraw

ciasteczka
Ja kiedyś trafiłam na przepis co się nazywał śmietnik leśniczego Okazało się że była to potrawka z leśnymi grzybami i dziczyzną Znalazłam też przypadkiem przepis o nazwie Tatar z jednym jajem Niby nic strasznego, ale wyobraźnia działa

Najdziwniejsze nazwy potraw

mocsłodkości
Jak to w życiu bywa ludzie mają czasem szalone pomysły podczas nazywania swoich potraw. Z jaką najdziwniejszą nazwą przepisu się spotkaliście? Ja pamiętam jak kilka lat temu na jednej ze stron internetowych natrafiłam na przepis na Biust z kurczaka A wam co ciekawego się trafiło?

Odpowiedz na/ edytuj Najdziwniejsze nazwy potraw