Najdziwniejsze potrawy świata

Obserwuj wątek

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

Juliawkuchni
Dla mnie bardzo dziwne było kiedy usłyszałam, że we włoszech jest popularne spaghetti z sosem z wódki Mam znajomego włocha, który chciał dla mnie przygotować to danie jak go odwiedziłąm, więc kupiłam jakąś najtańszą wodke, to mnie wyśmial i powiedział że musi być dobrej jakośći, np. wódka absolut, bo inaczej całe danie będzie niesmaczne. I powiem wam że naprawdę było dobre i wcale nie czuć alkoholu.

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Co z tego, że jem mięso, nóg pająka bym nie zjadła bo to jest po prostu obrzydliwe, to, że spożywam mięso nie ma tutaj nic do rzeczy, to nie znaczy, że jem mięso = zjem każde mięso.

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

culinarylover00
Nie spróbowalabym niczego z podanych potraw... Bo nie jem mięsa. Ale jeżeli ktoś spożywa standardowe zwierzęta to nie wiem czemu miałoby go brzydzić bardziej jedzenie pieczonych nóg pająka czy osesków niż mięśnie świni

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jadłam ostatnio będąc w Krakowie danie które powaliło mnie z nóg. Było to w restauracji Mekong ,a daniem tym były krewetki grilowane po Sajgońsku. Nie jest to tanie danie, ale warte polecenia.

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie przeszłyby mi przez gardło te potrawy. Możliwe, że skusiłabym się na wino z węża

Odp: Najdziwniejsze potrawy świata

kołczu
  • kołczu

  • Posty: 741
  • Przepisy: 77
  • Artykuły: 1147
Ja jestem otwarty na nowe doznania smakowe, ale wszystko ma swoje granice - moja leży zaraz przed embrionami i meksykańskim kawiorem

Swoją drogą mieszkańcy innych państw z odrazą patrzą podobno na nasze kiszone ogórki i kapustę, ignoranci!

Ja nie rozumiem odrazy niektórych do owoców morza - jadłem nawet surowe ostrygi i smakują jak kawałek morza w galaretce

Najdziwniejsze potrawy świata

Makuowicz
  • Makuowicz

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Wino z wężów, czy młodych myszy, a do tego świerszcze i pieczone pająki, czyli co może nas zaskoczyć z kuchni zagranicznej Może ktoś próbował podobnych potraw?

Odpowiedz na/ edytuj Najdziwniejsze potrawy świata