nie ma dobrych restauracji

Obserwuj wątek

Odp: Odp: nie ma dobrych restauracji

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
bez 100 nie ma co wchodzić

Odp: nie ma dobrych restauracji

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
bleee.... a moj kolega pracowal w pizzy hut i powiedzial, ze oni uzywaja czosnku w spreju.....

Odp: Odp: nie ma dobrych restauracji

Hanna
  • Hanna

  • Posty: 32
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
mediana napisał(a):

Najsłabszym gastronomicznie miastem jak dla mnie jest Toruń

A byłes/aś w Kielcach? Niesposob tam zjeść cokolwiek po 22.oo. Nawet przed 22.oo ciężko, ostatnio znaleźlismy otwartą tylko pizza hut, ale po 22.oo kobita przeleciala nam szmatą po stole na ktorym staly nasze pizze bysmy zrozumieli ze czas konczyc posilek...

Odp: nie ma dobrych restauracji

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
a ja nie wiem jak on ten ryz robi, ale porcje duze byly

Odp: nie ma dobrych restauracji

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
a to ten co daje smażony a potem gotowany ryż i duuuuże porcje ?

Odp: nie ma dobrych restauracji

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
Ja ostatnio jadlam rewelacyjna kaczke, polecam, zapomnialam nazwe ale to bylo w Wiedniu na Stephanplatz na przeciw wejscia do katedry, a Warszawie polecam (choc ciezko nazwac to restauracja) bar Sajgon na ursynowie, najlepszy chinczyk jakiego jadlam do tej pory

Odp: nie ma dobrych restauracji

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
jeśli chodzi o pizze to jadłam jej masę w różnych miejscach w Polsce i obiektywnie muszę przyznać że zapraszam do Łodzi PS. Najsłabszym gastronomicznie miastem jak dla mnie jest Toruń

Odp: nie ma dobrych restauracji

Ricardo
  • Ricardo

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fakt, ze jest mnostwo miejsc, gdzie wiecej nie pojde np. SPHINX, ceny znacznie wzrosly a jedzenie jak bylo zimne i podle tak jest. Grill Bar Zgoda przy ul. Zgoda w Warszawie. Danie ~30 zl ale b dobre. Poledwica smazona niemal na oczach klienta, dobre wino. Restauracja włoska La Cantina na Nowym Świecie, rowniez nie jest tania, ale na pizze czekalem ok 5 minut. Lokal b przytulny, klimatyczny. Napewno cos sie jeszcze znajdzie w tym kraju, gdzie mozna zjesc dobre danie ...

Odp: nie ma dobrych restauracji

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
A gdzie w Londynie? i drogo to znaczy ile trzeba przygotowac funtow?

nie ma dobrych restauracji

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
dobrzy mogą być tylko chef'oewie , tak naprawdę dobrze jest tam gdzie właściciel nie skąpi grosza dla szefa ..... bądź tam gdzie szef jest również "szefem" całości ... polecam "NOBU" w Londynie i " FAT DUCK - drogo ale dla mnie bomba

Odpowiedz na/ edytuj nie ma dobrych restauracji