Nie mam pojęcia co robić!

Obserwuj wątek

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

dodam swoje trzy grosze w obronie Sarenki.Ma dziewczyna racje smietana -lodowka nawet ta w kartonikach.Ta co moze stac bez ochladzania to nie smietana tylko takie cudo zrobione z tluszczy roslinnych,roznice widac po-cenie!
Ja mysle ,ze pewne osoby powinny zwiekszyc dawke sojowych produktow w diecie ,wplywa poprawnie na poprawe samopoczucia.I jak to sie mowi "uderzyc w stol "zaraz zobaczymy kto do mnie skoczy....

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 paź 2009 15:08 przez tokijka)

Odp: Odp: Nie mam pojęcia co robić!

kuchareczka1
Śmietana zawsze musi być schłodzona.Ja dodaje do śmietany trochę żelatyny,jak jest cieplej albo ubijam zawsze ze śnieżką.

Odp: Odp: Odp: Nie mam pojęcia co robić!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
hoffija44 napisał(a):

Jeśli mogę dodac to jeszcze to ,że dobrze jest , jak"lapy" miksera też są dobrze schłodzone.....należy je przed ubijaniem potrzymać kwadrans w zamrażalniku

Też dobra rada, bo niska temperatura ma kluczową rolę.

Odp: Odp: Nie mam pojęcia co robić!

hoffija44
  • hoffija44

  • Posty: 38
  • Przepisy: 22
  • Artykuły: 0
Jeśli mogę dodac to jeszcze to ,że dobrze jest , jak"lapy" miksera też są dobrze schłodzone.....należy je przed ubijaniem potrzymać kwadrans w zamrażalniku

Odp: Odp: Nie mam pojęcia co robić!

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
kamila1957 napisał(a):

Przez przypadek dodałam 2 razy taki sam przepis, co zrobić aby go osunąć.

Napisać do moderatora.

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

kamila1957
Przez przypadek dodałam 2 razy taki sam przepis, co zrobić aby go osunąć.

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

gabisia
  • gabisia

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
O kurcze też miałam taka sytuacje ale stwierdziłam że sobie odpuszcze ;D

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ależ ciekawa dyskusja

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
A ja gdzieś ,kiedyś wyczytałam (po takim finale ubijania śmietanki),że śmietanę ubija się dobrze schłodzoną i w wąskim ,ale wysokim naczyniu.Myślę ,że mala ilość śmietany też tu miała wpływ na to że zrobiło się masełko.Teraz staram się ubijać śmietanę właśnie tak.

Odp: Nie mam pojęcia co robić!

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Powiem Wam, ze nigdy jeszcze nie kupilam smietany w kartonie. Zawsze kupuje swieze mleko i swieza smietane. Teraz sobie kojarze, ze skoro jest mleko w kartonie, to pewnie jest tez smietanka. Pewna znajoma z senepidu, juz wiele lat temu powiedziala mojej mamie, ze mleko z kartonu jest przez nia okreslane jako ''biala smierc'' i od tamtej pory w moim domu rodzinnym nigdy juz nie napotkalam na mleko z kartonu. Teraz nawet przypomnialo mi sie, ze moja tesciowa sprzedaje w sklepie mleko i smietane z kartonu, ale zawsze trzyma je w lodówce, pomimo tego, ze rachunki za prad slona ja kosztuja. No ale skoro, Pyzus napisala, ze mozna nabial z kartonu przechowywac w temperaturze pokojowej, wiec najwyrazniej ludzie tak robia. Dzieki dziewczyny za uswiadomienie, tutaj w UK jeszcze nigdy nie widzialam smietany w kartonie, moze tez dlatego, ze nie zwracalam na takowa uwagi

Odpowiedz na/ edytuj Nie mam pojęcia co robić!