No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Panowie napiszę bardzo krótko,bo az mnie ręka świerzbi-JEST MI ZA WAS WSTYD

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Kazik45 napisał(a):

Doga Tit, piszesz stawiajac mi kilka zarzutów w tym:
"... Każda z tych osób ma takie same prawa. Każdy czeka na odpowiedź lub załatwienie sprawy a ty próbujesz wmówić tym osobom, że są frajerami, bo się nie awanturują. Przepisy są moderowane ..."

Ja nikomu nie wmawiam, że jest frajerem, ba nawet nie sugeruję, wybacz nie ma tego nawet nawet w kontekscie.
Zarzuty różne w tym o opieszałość stawiano Wam już przed moim przybyciem jak również i inne zarzuty, zauważ ... nie odpowiadano WCALE NA TE ZARZUTY, natomiast wstawionio OBIECANKI ... nie za bardzo spełniane. Zobacz ile stawiano pytań, które pozostawiono bez odpowiedzi do dziś. Są osoby które na GG zadają pytania, pozostawiane bez odpowiedzi przez bez mała dwa tygodnie, pytania proste: np. dlaczego mając dokładnie cały czas ten sam sprzęt, oprogramowanie raptem nie mogą zalogować się i nic pisać na GOTUJMY.
Rozumiemże jest Was mało, nie jestem idiota by tego nie zrozumieć ale JAKAŚ przyzwoitośc nakazuje przynajmniej przez jakiś szacunek odpowiedzieć a nie trzymać głowy w piasku, i ciągle zapowioadać: cierpiliwosci będzie lepiej.
Tit, przejrzyj tylko ten wątek , nie odsyłam Ciebie do pokrewnego "ty ganimy"... zobacz sama... Czy nie lepiej zamiast WCIĄŻ WYTYKAĆ MI MOJE "grzechy" odpowiedzieć na zarzuty słuszne i niesłuszne( te np. zwiazane z oprogramowaniem! gdzie zmaiany są czasem kosztowne), odpowiedzieć na pytania, a nie ... milczeć i systematycznie mówić mi jaki to ja jestem zły, perfidny, złośliwy bez umiaru.
Czy faktycznie tak jest?
A że są osoby które traktują mnie jak wroga ... pokaż mi jednego poza Papieżem naszym, który z ludzi nie ma takowych to palnę sobie w łeb. Mogę Ci podpowiedzieć jakie to osoby: zakłamane, obłudne o przerośniętym ego, i te ktorym ...coś nie udało się, nawet na naszym GOTUJMY, te dla którtych pieniądz jest wszystkim, które w imię pieniądza zniszczą wszystko nawet zawiazującą się przyjaźń, te które taką przyjaźń złudną ofiarują innym do czsu wykorzystania ich serdeczności i szcerosci.
Tu akurat nie jestem gołosłowny.
I moze na tym zakończmy.
Wspomniałem wyżej, że nie będę już pytał stawiał zarzutów, Twój post był ciągiem stawiania mi zarzutów, odpowiedziałem i na tym mam nadzieję staniemy,
nie jestem "pępkiem"GOTUJMY by tylko ze mną rozmawiac i podpowiadać na moje "nietakty". Ja zamykam już swój "dziób" i proszę, zakończmy na tym bo Uczestnikom, płci obojga, zrobi się nudno od naszych tekstów.

Pozdrawiam.
Kazik45


Wlazłeś tu znowu z brudnymi buciorami i znowu masz jakieś tam żądania. Powiem Ci jedno doskonale rozumiem moderatorów, że nie chcę z Tobą wdawać się w polemikę. Jak dotkniesz g*** to śmierdzi. Dałeś się poznać jako pieniacz i osoba wysoce niepożądana na niejednym forum..Na inne forum też ponownie wlazłeś nieproszony mimo, że zostałeś tam wywalony aż dwa razy. Teraz próbujesz odzyskać (stosując stare numery) utraconą pozycję, aby w odpowiedniej chwili znów zaatakować. Na szczęście ja tam jestem moderatorem i nie dopuszczę (jak już to pisałem) do kolejnych Twoich wybryków. Tutaj wykorzystujesz "miękkie" serce właścicieli i znów zaczynasz obrażać. Jedno Ci powiem, nie masz na gotujmy.pl żadnych praw i g*** Cię obchodzi co nowi właściciele tolerują lub czego nie. Siedź cicho albo wynoś się stąd.

PS
Przepraszam innych użytkowników za mój ostry ton wypowiedzi, ale ten człowiek w pełni sobie na to zasłużył. Czytałem kopie jego wypowiedzi na gg, w których obrzuca rynsztokowymi wyzwiskami wielu ludzi, tylko dlatego, że mieli troszkę inne zdanie. Wielu dziewczynom zarzucał otwarcie głupotę i wyzywał je od "gołębic" (słynne powodzenie dr Strasmeiera z czeskiego serialu "Szpital na peryferiach"), Wiele słabszych psychicznie osób za zasługą tego pana poodchodziło z forów. Zobaczycie, że i tutaj wkrótce pod osłoną "pycholi", "sierściaków" i tym podobnych "rozmiękczaczy" dokopie niejednej z nas. To jest typ człowieka, który już się nie zmieni.

zmieniono 2 razy (ostatnio 12 lis 2009 17:39 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

misia13
  • misia13

  • Posty: 881
  • Przepisy: 795
  • Artykuły: 50
tak to prawda,ten matiko doprowadza mnie do szału, co go odrzucę,to znów zaproszenie,ostanio juz przesadził,jednego dnia dostałam 63zaproszenia od MATIKO. zróbcie cos z tym bo juz nie mam czasu i siły na kasowanie jego zaproszeń, zapycha mi pocztę!
a tak poza tym to wydaje mi sie ze jest to portal o gotowaniu,a on drugi miesiąc znajduje sie w pierwszej 5,a nie dodał żadnego przepisu.wiec juz nic nie rozumiem...

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

misia53
  • misia53

  • Posty: 7268
  • Przepisy: 345
  • Artykuły: 0
Zamiast handryczyć się z Kazikiem powinniście dawno zrobić porządek z matiko .
Dziewczyny od dawna się skarża na zasypywane zaproszena _ misia13 dostała od niego ponad 60) ale do Was to jakoś nie dociera ,niech dalej króluje w konkursach,a może to tak ma być?

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Doga Tit, piszesz stawiajac mi kilka zarzutów w tym:
"... Każda z tych osób ma takie same prawa. Każdy czeka na odpowiedź lub załatwienie sprawy a ty próbujesz wmówić tym osobom, że są frajerami, bo się nie awanturują. Przepisy są moderowane ..."

Ja nikomu nie wmawiam, że jest frajerem, ba nawet nie sugeruję, wybacz nie ma tego nawet nawet w kontekscie.
Zarzuty różne w tym o opieszałość stawiano Wam już przed moim przybyciem jak również i inne zarzuty, zauważ ... nie odpowiadano WCALE NA TE ZARZUTY, natomiast wstawionio OBIECANKI ... nie za bardzo spełniane. Zobacz ile stawiano pytań, które pozostawiono bez odpowiedzi do dziś. Są osoby które na GG zadają pytania, pozostawiane bez odpowiedzi przez bez mała dwa tygodnie, pytania proste: np. dlaczego mając dokładnie cały czas ten sam sprzęt, oprogramowanie raptem nie mogą zalogować się i nic pisać na GOTUJMY.
Rozumiemże jest Was mało, nie jestem idiota by tego nie zrozumieć ale JAKAŚ przyzwoitośc nakazuje przynajmniej przez jakiś szacunek odpowiedzieć a nie trzymać głowy w piasku, i ciągle zapowioadać: cierpiliwosci będzie lepiej.
Tit, przejrzyj tylko ten wątek , nie odsyłam Ciebie do pokrewnego "ty ganimy"... zobacz sama... Czy nie lepiej zamiast WCIĄŻ WYTYKAĆ MI MOJE "grzechy" odpowiedzieć na zarzuty słuszne i niesłuszne( te np. zwiazane z oprogramowaniem! gdzie zmaiany są czasem kosztowne), odpowiedzieć na pytania, a nie ... milczeć i systematycznie mówić mi jaki to ja jestem zły, perfidny, złośliwy bez umiaru.
Czy faktycznie tak jest?
A że są osoby które traktują mnie jak wroga ... pokaż mi jednego poza Papieżem naszym, który z ludzi nie ma takowych to palnę sobie w łeb. Mogę Ci podpowiedzieć jakie to osoby: zakłamane, obłudne o przerośniętym ego, i te ktorym ...coś nie udało się, nawet na naszym GOTUJMY, te dla którtych pieniądz jest wszystkim, które w imię pieniądza zniszczą wszystko nawet zawiazującą się przyjaźń, te które taką przyjaźń złudną ofiarują innym do czsu wykorzystania ich serdeczności i szcerosci.
Tu akurat nie jestem gołosłowny.
I moze na tym zakończmy.
Wspomniałem wyżej, że nie będę już pytał stawiał zarzutów, Twój post był ciągiem stawiania mi zarzutów, odpowiedziałem i na tym mam nadzieję staniemy,
nie jestem "pępkiem"GOTUJMY by tylko ze mną rozmawiac i podpowiadać na moje "nietakty". Ja zamykam już swój "dziób" i proszę, zakończmy na tym bo Uczestnikom, płci obojga, zrobi się nudno od naszych tekstów.

Pozdrawiam.
Kazik45

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Z tego serwisu korzysta miesięcznie ponad milion osób, zarejestrowanych jest prawie pięć tysięcy użytkowników, którzy dodają od kilkudziesięciu do stu przepisów dziennie. Każda z tych osób ma takie same prawa. Każdy czeka na odpowiedź lub załatwienie sprawy a ty próbujesz wmówić tym osobom, że są frajerami, bo się nie awanturują. Przepisy są moderowane non stop, świątek piątek, z dyżurami jak na pogotowiu. Wszystko działa sprawnie, z małymi potknięciami, ale zdecydowana większość użytkowników jest ZADOWOLONA I LUBI TU PRZEBYWAĆ. Ty chyba też skoro tu wróciłeś. Edycja przepisów lada dzień wchodzi do użytku, wszyscy mamy przed tym tremę bo na pewno będą jakieś problemy. Pomyśl czasem zanim zaczniesz krytykować czyjąś pracę i wystawiać komuś publicznie złe świadectwo lub przypisywać złe intencje. Forum działa jak słup ogłoszeniowy na którym oskarżasz, piętnujesz, dogryzasz. Komu? Mógłby ktoś pomyśleć, że tu są jacyś źli, którzy siedzą i zastanawiają się jak uprzykrzyć życie tym dobrym i jak zrobić, żeby wszystko było dla nich najgorsze. Czujesz absurd tej sytuacji? Forum jest przede wszystkim aby ludzie gadali między sobą, a nie po to żeby wywoływać wciąż do tablicy moderatora. My tu jesteśmy po to aby mechanizm działał, a nie po to żeby wymieniać cięte riposty.Od tego są inni forumowicze.
Decyzja w sprawie twoich przepisów została podjęta nie zostaną ci przywrócone. Kropka.
Nikt ci nie broni przepisywać twoich przepisów drugi raz, ale może zacznij gotować nowe rzeczy i dodawaj nowe przepisy. I tak wszyscy wiedzą, że ty to ty.
Moja prośba, bądź konstruktywny, mówisz, że masz poczucie humoru (takich rzeczy się nie mówi , ludzie cenią cię za doświadczenie w wielu rzeczach. Widziałam, jak cię serdecznie witali, masz tu sporo przyjaciół, ale też zdecydowanych wrogów. Dla nas nie jesteś jedyną osobą i nie jesteś najważniejszym członkiem gotujmy, a tylko tak samo ważnym jak inni. Nawet jeśli zakrzyczysz wszystkie fora.
Pozdrawiam serdecznie, Tit

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Tit napisał(a):

Proszę o to cytat:

Lecz w związki z "odnową" chciała by wiedzieć moja dusza:
Czy Olimp ma nas dalej w d...e...
Czy w końcu "coś się rusza

To może niewinnie brzmi, ale na tak złą reputację jaką masz musiałeś sobie zasłużyć. Pozdrawiam Tit



Faktycznie wierszyk wyjęty z kontekstu wypowiedzi i CAŁEGO WĄTKA, ...jest niegrzeczny, no ale cóż WŁADZA ma prawo też czytac jak Jej wygodnie.

Czy dostanę pełne odpowiedzi NA CAŁE powyższe posty ostatnie, jeden i drugi?

Nie komentuje więcej działań Właścicieli tak nowych jak i starych, faktem jest że chyba źle zrozumiałem (czy tylko ja?) wypowiedź Pana Pawła w jednym z postów, przepraszam z swój nietakt.
Wiecej nie będę o nic pytał ani nie będe sarkastyczny, jednak proszę o odpowiedź w sprawie odnowień MOICH przepisów.
Pozdrawiam

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Proszę o to cytat:

Lecz w związki z "odnową" chciała by wiedzieć moja dusza:
Czy Olimp ma nas dalej w d...e...
Czy w końcu "coś się rusza

To może niewinnie brzmi, ale na tak złą reputację jaką masz musiałeś sobie zasłużyć. Pozdrawiam Tit

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Uzupełniam: no tak ja sobie mogę próbować tylko(!) wstawiać "od nowa" przecież wytarczy nie przepuścić przepisu. Nie pomyślałem.
Proszę więc o odpowiedź: czy bedą takie przepisy przepuszczane przez "sito". Mam nadzieję, że szybko dostane odpowiedź

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Tit napisał(a):

Kaziu, wybacz, ale jak to nazywasz stara władza nie jest ci przychylna. I zaczynam rozumieć dlaczego. Jesteś tu może od dwóch tygodni i już używasz nieprzyzwoitych wyrazów obrażając nimi tych, od których zależy czy przepisy ci zostaną przywrócone. Sytuacja wygląda tak: zostałeś ukarany za zachowanie na forum niezgodne z netykietą oraz działania przynoszące szkodę gotujmy. Wolą starych właścicieli a przede wszystkim TWÓRCÓW gotujmy jest aby kara pozostała karą a więc aby twoich przepisów nie przywracać. Ludzie, którzy powstaniu tego serwisu poświęcili kilka lat swojego życia, nie zrobili tego po to, żeby ktoś ich publicznie obrażał ani członków ich rodzin. Dlatego ich wolę tę uszanujemy.
Nowy Kazik niech okaże się tym fajniejszym wcieleniem. Pozdrawiam,
Tit

Odniosę się kolejno do Twoich słów:
"...może od dwóch tygodni i już używasz nieprzyzwoitych wyrazów obrażając nimi tych, od których zależy czy przepisy ci zostaną przywrócone"
>>>prosże o link gdzie komus ubliżałem.
Dalej:
"...obrażając nimi tych, od których zależy czy przepisy ci zostaną przywrócone. Sytuacja wygląda tak: zostałeś ukarany za zachowanie na forum niezgodne z netykietą oraz działania przynoszące szkodę gotujmy. "
Jakie działania byly niezgodne z netykietą(?) ... (które były reakcją na ...właśnie zachowanie niezgodne z netykietą(!) ...włacznie z nazwaniem mnie na forum przez Właścicielkę >>> k*&$#%@\ <<< do dziś nie wiem czym ale można podkleić wiele obelżywych słów. Na przeprosiny moje w "przeprosinowym moim watku właśnie odpowiedziala Astrze tym epitetem w innym wątku.
No i zarzut "...działań przynoszących szkodę gotujmy".
Tu usilnie proszę o przyklady tych "działań" bym nie tylko ja mogł sie z nimi zapoznać(?linki?)
Tyle na razie .
Mam pytanie w związku z tym: czy cięzko było odpowiedzieć nieco szybciej aniżeli czekać ... prowokować do moich ostatnich postów na forum . Czy na PW nie można było, po moich ponagleniach (!) odpowiedzieć normak=lnie? ze nie bo (jak wyżej), a nie czekać do mojego sarkazmu PRAWIE DWA TYGODNIE czekałem na prostą ludzką odpowiedź.
Zastanawia mnie: na wiele pytań zadawanych przez innych ..prawie miesiąc nie ma odpowiedzi. No tak. ONI SĄ CIERPLIWI ... albo nie zależy im już na odpowiedzi.
Nowy Kazik jest tym samym Kazikiem co i tamten, pełen poczucia humoru i myślący tak samo ale nie cierpiący tak samo lekceważenia. A że ma język cięty i potrafi ripostować ... to cóż nie kazdy pozwoli sobie na głowę ...i Kazik do nich należy, szanuje każdego i tego samego wymaga wobec siebie.
Pozdrawiam i pychola ślę (mam nadzieję że nie odrzucisz).
P.S.
Mam nadzieję, że nie zabrania mi nikt wstawiać MOICH STARYCH przepisów pod nowym nickiem? mogę ewentualnie, wtawiać wzmiankę o starym nicku.



zmieniono 1 raz (ostatnio 11 lis 2009 16:51 przez Kazik45)

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl