No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Odpowiadam BEA: nie jest prawdą co napisałaś. Przepisy, których kopie przysłałaś po kolei są usuwane. Niektóre twoje ksera dotarły niekompletne (tylko pierwsza strona). Odezwę się do ciebie na priv. Tit

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Kaziu, wybacz, ale jak to nazywasz stara władza nie jest ci przychylna. I zaczynam rozumieć dlaczego. Jesteś tu może od dwóch tygodni i już używasz nieprzyzwoitych wyrazów obrażając nimi tych, od których zależy czy przepisy ci zostaną przywrócone. Sytuacja wygląda tak: zostałeś ukarany za zachowanie na forum niezgodne z netykietą oraz działania przynoszące szkodę gotujmy. Wolą starych właścicieli a przede wszystkim TWÓRCÓW gotujmy jest aby kara pozostała karą a więc aby twoich przepisów nie przywracać. Ludzie, którzy powstaniu tego serwisu poświęcili kilka lat swojego życia, nie zrobili tego po to, żeby ktoś ich publicznie obrażał ani członków ich rodzin. Dlatego ich wolę tę uszanujemy.
Nowy Kazik niech okaże się tym fajniejszym wcieleniem. Pozdrawiam,
Tit

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Anula, przynajmiej będzie ubaw


Powolutku, najpierw wykaz pierwszej siódemki, zabierze to przenoszenie nieco czasu ale trudno"
"Mieszanki suche warzywno- ziołowe";
"Czosnkowy sos do fondue";
"Kapary polskie /B";
"Kapary polskie /C";
"Kawior kuchcika";
"Langoszowe paluchy nadziewane";
"Majonezowo-śmietan. sos czosnkowy na zimno".
To pierwsza siódemka, a przepisów coś koło 8 razy tyle, no trudno, Olimp zmusza poddanych do harówki.

zmieniono 1 raz (ostatnio 11 lis 2009 13:42 przez Kazik45)

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
Kazik45 napisał(a):

W zwiazku z brakiem odpowiedzi na moje pytanie w sprawie przeniesienia moich przepisów spod "martwego" usuniętego nicka >>45Kazik >Kazik45<<,
czyli "zaśmiecanie " sztuczne zwiekszanie ilosci przepisów.
A mialo być lepiej., zmian jakoś na lepsze nie widać.
Mało tego nie odpowiada się nawet na pytania zadawane na GG.

Cholera, znow się narażam "Władzy", "użalam się(?)"

Przy tym wszystkim to nie zdziwila bym sie ,jak ktos oskarzy Cie o kopiowanie przepisow.Oczywiscie Twoich wlasnych,czyli Kazik45 kopiuje od 45 Kazik.

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Kazik45 napisał(a):

W zwiazku z brakiem odpowiedzi na moje pytanie w sprawie przeniesienia moich przepisów spod "martwego" usuniętego nicka >>45Kazik >Kazik45<<,
czyli "zaśmiecanie " sztuczne zwiekszanie ilosci przepisów.
A mialo być lepiej., zmian jakoś na lepsze nie widać.
Mało tego nie odpowiada się nawet na pytania zadawane na GG.

Cholera, znow się narażam "Władzy", "użalam się(?)"

Masz rację.Zmian na lepsze nie widać,a nawet powiedziałabym że ta nowa władza jest bardziej milcząca od poprzedniej

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 lis 2009 23:41 przez yola)

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

W zwiazku z brakiem odpowiedzi na moje pytanie w sprawie przeniesienia moich przepisów spod "martwego" usuniętego nicka >>45Kazik >Kazik45<<,
czyli "zaśmiecanie " sztuczne zwiekszanie ilosci przepisów.
A mialo być lepiej., zmian jakoś na lepsze nie widać.
Mało tego nie odpowiada się nawet na pytania zadawane na GG.

Cholera, znow się narażam "Władzy", "użalam się(?)"

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Mogę tak dodać wszystkie ksera skopiowanych przepisów tego użytkownika.Słowo w słowo spisane,nawet nie chciało jej się zmienić tytułu.Dziwię się,bo myślałam,jeśli zmiany to na lepsze.

zmieniono 1 raz (ostatnio 06 lis 2009 16:45 przez BEEA123)

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Ja mam pytanie dlaczego nie ma reakcji na kopiowane przepisy.Miesiąc temu zgłaszałam ten fakt,wysłałam e-mailem ksera przepisow i do dzisiaj ZERO reakcji ze strony moderatora?
https://gotujmy.pl/leon,przepisy,37846.html
jeden z kilku skopiowanych przepisów
obrazek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

BEEA123
  • BEEA123

  • Posty: 89
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
Kazik45 napisał(a):

29 października wysłałem na adres Redakcji e-ila z zapytaniem, czy jest możliwość przeniesienia "hurtem" moich przepisów spod "martwego nicka "45Kazik", ponowiłem pytanie na P.W. jednego z Moderatorów.

Od Redakcji ....milczenie , od Moderatora tak samo.



zmianę nanoszę o godz 10:32 ciekawe jaka wpisana będzie?


Nie wiem czy się doczekasz jakiejś odpowiedzi,ja już tyle razy pisałam I do BabciHalinki i do Tit pisałam ,zero reakcji.

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

29 października wysłałem na adres Redakcji e-ila z zapytaniem, czy jest możliwość przeniesienia "hurtem" moich przepisów spod "martwego nicka "45Kazik", ponowiłem pytanie na P.W. jednego z Moderatorów.

Od Redakcji ....milczenie , od Moderatora tak samo.



zmianę nanoszę o godz 10:32 ciekawe jaka wpisana będzie?


zmieniono 2 razy (ostatnio 06 lis 2009 10:43 przez Kazik45)

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl