No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Tit napisał(a):

Hejka w ten ponury brr poniedziałek,
Nigdy nie mów nigdy. Śledzimy uważnie wasze dyskusje na temat "złośliwych jedynek" i coraz poważniej zastanawiamy się nad zmianami w systemie oceniania, szczególnie w kontekście konkursów. Zapraszam do dyskusji na forum: nowe pomysły na konkursy. Im więcej głosów tym lepiej.
Buziak. Tit



Współczuję z powodu ponurego poniedziałku.. u mnie słońce świeciło do 15,00 tak że pranie pięknie wyschło...

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
ciekawe pomysły

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Tylko, że Ci "źłośliwcy" to zazwyczaj taśmowo wklepująco-kopiujący więc taki limit nie może być 5-10 przepisów, może chociaż ze stówkę? niech się zmęczą

I jestem za koniecznością komentarza z minimalną ilością znaków, np.25 albo więcej przy ocenie poniżej 3 - krytykujesz to uzasadnij dlaczego i wytknij błędy

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 paź 2009 19:28 przez Pyza)

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Najlepszym jednak chyba rozwiązaniem byłaby niemożność wstawiania wyłącznie oceny, bez komentarza, dodatkowo obowiazkowo oceniajacy musiałby mieć jakiś limit własnych przepisów [(5-10)?]
Uzasadniam: mając jakieś swoje przepisy oceniająco-komentujacy wykazałby że JEST JUZ w jakimś stopniu członkiem naszej "braci garowej", ze nie wpadł tylko po to by "trollować" na stronie, no a pisząc komentarz do oceny ujawniałby siebie jak i równiez powód takiej, a nie innej oceny. Tu byłoby właśnie "wymuszenie" rzetelnej oceny przepisu i "wyszłoby szydło z worka" w przypadku złośliwego oceniania.
To tylko moje skromne zdanie "w tej materii".

zmieniono 1 raz (ostatnio 27 paź 2009 19:07 przez Kazik45)

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Hejka w ten ponury brr poniedziałek,
Nigdy nie mów nigdy. Śledzimy uważnie wasze dyskusje na temat "złośliwych jedynek" i coraz poważniej zastanawiamy się nad zmianami w systemie oceniania, szczególnie w kontekście konkursów. Zapraszam do dyskusji na forum: nowe pomysły na konkursy. Im więcej głosów tym lepiej.
Buziak. Tit

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
msewka napisał(a):

Termar napisał(a):

msewka napisał(a):

Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Oj skubnęłabym tej Wz-ki Teramar, nawet "pazurami".Wierz mi!

Termar, ja też nie wiem co to znaczy, to mi chyba nie "upoli", co ?

A nie boisz się, że Ci "upoli" (nie wiem co to słowo ma znaczyć) pazury?


wiecie co ten kawałek "pozur jej się upolił" rozbawił mnie jak diabli

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
msewka napisał(a):

Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Oj skubnęłabym tej Wz-ki Teramar, nawet "pazurami".Wierz mi!

ja też poproszę o kawałek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Tremar ojej to ważne że ty i inni wiedzą że przepis jest ok a co do komantarza raz będą dobre raz złe nie warto się tym przejmować

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
msewka napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego

Nie jest dla mnie ważne,że dostanę multum piątek.Gorsze jest, jeśli dostanę jedynkę za przepis,który wiem,że odpowiada wielu osobom ( w końcu sama tego nie jem).
Nie twierdzę,że jest super,extra, ale wg. mnie nie jest kiepski.
Opinia jest dla mnie z kolei ważna, ale osób które nie są mi obojętne.
A co dla Ciebie jest ważne Persik? Chciałabym poznać Twoje zdanie.

nie ty jedna zostałaś potraktowana jedynakami na początku się przejmowałam a teraz mam to gdzieś, ważne że ty czy inni autorzy przepisów wiedzą że jest on dobry a inni może przez zazdrość czy z innych powodów będą wstawiać jedynki
nie warto się przejmować. A co dla mnie jest ważne ? wiele rzeczy i spraw nie koniecznie bez obrazy związanych z tym czy innym portalem

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Termar napisał(a):

msewka napisał(a):

Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Oj skubnęłabym tej Wz-ki Teramar, nawet "pazurami".Wierz mi!

Termar, ja też nie wiem co to znaczy, to mi chyba nie "upoli", co ?

A nie boisz się, że Ci "upoli" (nie wiem co to słowo ma znaczyć) pazury?

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl