No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
msewka napisał(a):

Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Oj skubnęłabym tej Wz-ki Teramar, nawet "pazurami".Wierz mi!



A nie boisz się, że Ci "upoli" (nie wiem co to słowo ma znaczyć) pazury?
obrazek

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Termar napisał(a):

Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..

Oj skubnęłabym tej Wz-ki Teramar, nawet "pazurami".Wierz mi!

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego


Dla mnie oceny nie są ważne, ale taki komentarz zabolał, bo na pewno ta osoba nie zdążyła zrobić w tym czasie oponek, a jeszcze napisać, że kura nie tknęła nawet pazurem, bo jeż "pazura upoliło" a na dodatek nie ma jajek, bo jej kury pozdychały, ale od czego pozdychały, bo skoro nie ruszyły oponek, to nie od nich... no ale cóż, głupich nie sieją, .. a na osłodę W-Z-tka zakrapiana alkoholem..
obrazek

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego

Nie jest dla mnie ważne,że dostanę multum piątek.Gorsze jest, jeśli dostanę jedynkę za przepis,który wiem,że odpowiada wielu osobom ( w końcu sama tego nie jem).
Nie twierdzę,że jest super,extra, ale wg. mnie nie jest kiepski.
Opinia jest dla mnie z kolei ważna, ale osób które nie są mi obojętne.
A co dla Ciebie jest ważne Persik? Chciałabym poznać Twoje zdanie.

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
a czy oceny są ważne? przecież jak wszyscy twierdzą jesteśmy tu nie dla punktów, opinii czy sama nie wiem już czego

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Termar, rzeczywiscie wyjatkowo kretynski komentarz!. Masz ciekawe przepisy i znasz sie dobrze na gotowaniu
Nadal uwazam, ze wypadaloby cos zrobic z tymi, ktorzy maja wiecej niz 1 profil, czyli ujawnic takie osoby i zlikwidowac im dodatkowe konta.
Tak na prawde te jedynki (moje i Wasze), sa dla mnie tylko i wylacznie oznaka czyjejsc zaczepnej zabawy, prowokacji lub zemsty. Najwyrazniej ten problem, jest tutaj lekcewazony, bo rzeczywiscie wydaje sie byc banalnym. No nic.. pozostaje nam tylko przyjmowac na bary, czyjas - anonimowa radosc z blazenskiej rozrywki. Taka cuchnaca rzeczywistosc, dobrze, ze tylko wirtualnie!

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Termar napisał(a):

Tu macie rację, bo są ludzie i ludziska.
Ja na jednej ze stron kulinarnych też dostała - ale nie PAŁĘ a taki oto komentarz, do przepisu na anielskie oponki, które bardzo często robię...
A oto ten komentarz w całości skopiowany z tamtej strony:

robiłam nie da sie tego zjesc co za badziewie jak cie dorwie to cie zabije a ciasta nawet kura nie tkneła pazurem bo jej pazura upoliło i jAJKA NAWET NIE MAM WSZYSTKIE KURY MI WYZDYCHALY

A na fotce niżej są te nieszczęsne oponki, które jej nie wyszły ,a które ja już po raz chyba 10 robię od chwili wpisania mi tego komentarza....
Te oponki robiłam w poniedziałek a wczoraj, czyli we wtorek pstryknęłam tym oponkom fotkę (są bez posypki bo posypuję cukrem pudrem lub czekoladą w proszku, gdy podaję do zjedzenia.

Pomimo,że człowiek ma świadomość,że taki komentarz to tylko kretyn mógł wstawić, to i tak się wkurza.Bo wkłada dużo pracy i serca w zrobienie czegoś, opisanie, zrobienie fotki i wie, że to na prawdę świetnie smakuje a tu taki tekst.
Tak dosadnego komentarza nie miałam,ale jeden też mnie wkurzył, i ta sama osoba machnęła w ciągu jednej chwili kilka jedynek.Ale ja wiem dlaczego.

Odp: Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Tu macie rację, bo są ludzie i ludziska.
Ja na jednej ze stron kulinarnych też dostała - ale nie PAŁĘ a taki oto komentarz, do przepisu na waniliowe oponki, które bardzo często robię...
A oto ten komentarz w całości skopiowany z tamtej strony:

robiłam nie da sie tego zjesc co za badziewie jak cie dorwie to cie zabije a ciasta nawet kura nie tkneła pazurem bo jej pazura upoliło i jAJKA NAWET NIE MAM WSZYSTKIE KURY MI WYZDYCHALY

A na fotce niżej są te nieszczęsne oponki, które jej nie wyszły ,a które ja już po raz chyba 10 robię od chwili wpisania mi tego komentarza....
Te oponki robiłam w poniedziałek a wczoraj, czyli we wtorek pstryknęłam tym oponkom fotkę (są bez posypki bo posypuję cukrem pudrem lub czekoladą w proszku, gdy podaję do zjedzenia.
Może na fotce nie są zbyt piękne, bo robiłam je na szybko..i fotka zrobiona po prawie 36 godzinach od smażenia..ale wyszły pyszne w smaku.
obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 21 paź 2009 16:28 przez Termar)

Odp: Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Msewka, masz rację - ja i Sarenka pisałyśmy o takich przypadkach "mściwych" jedynek. Miałam też przypadek, że osoba, która zarejestrowała się chyba dzień wcześniej, "pojechała" mi po kilku przepisach. Jedynek było kilka z rzędu a komentarza ani jednego - napisałam więc do niej i poprosiłam o komentarze - nigdy nie twierdziłam, że przepisy przeze mnie wstawiane są doskonałe, czasami się mylę, czasami zwyczajnie może się coś komuś nie podobać, ale wiedząc co to takiego mogę na przyszłość czegoś się nauczyć. Dostałam odpowiedź, jakąś pokretną, że to nie ona, że ktoś korzystał z komputera w pracy (w nocy!) itd....Nie uwierzyłam, może dlatego, że nie było nawet "przepraszam"...a osoba ta przyszła tu z portalu gdzie wystawianie ocen jest anonimowe.
Ale już kiedyś pisałam, że dla mnie te jedynki są oznaką, że jestem dla kogoś konkurencją, pewnego rodzaju zagrożeniem...

Odp: Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Też kiedyś oceniłem kogoś na jedynkę ...źle kliknąłem (przez pomyłkę) na szczęście moderatorzy pomogli...

Ja dostałam dwa razy jedynkę przez pomyłkę, a osoby które źle kliknęły mi o tym napisały.I tu nie widzę żadnego problemu.W końcu nie strtuję w żadnym wyścigu.Ale kilka jedynek była jawną odpowiedzią na komentarz do niejasnych, lub zupełnie bzdurnych przepisów.I o takich jedynkach, jak mniemam piszą dziewczyny.
Ale nie pomyślałam o tym,żeby napisać do moderatorów o zmianę pomyłkowej oceny (choć jak dotąd jeszcze mi się nie zdarzyło).

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl