Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Natala1210 napisał(a):

Moja starsza córka,owoce je,ale warzyw, surówek nie ruszy! Tak samo jest z wędliną,bułkę czy chleb je tylko z Nutellą albo dżemem i broń Boże,żeby pieczywo było posmarowane masłem!

A nam mamom chyba nic innego nie pozostaje jak zaakceptowac niektore fanaberie naszych kochanych pociechChociaz ja ardzo ubolewam nad tym,ze moj syn nie je tylu zdrowych rzeczy

Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
Moja starsza córka,owoce je,ale warzyw, surówek nie ruszy! Tak samo jest z wędliną,bułkę czy chleb je tylko z Nutellą albo dżemem i broń Boże,żeby pieczywo było posmarowane masłem!

Odp: Odp: Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
kinga napisał(a):

ulcia21 napisał(a):


Moja wnuczka ma 6 lat i nie chce jesc warzyw i owocow.Synowa byla u lekarza,ktory stwierdzil, ze przyjdzie czas i zacznie jesc.

Ulcia moj syn ma lat 11 i do tej pory nie je owocow i warzyw i juz przestalam wierzyc,ze kiedykolwiek zacznie jesc
Nie zje rowniez zadnej surowki,jogurtu z owocami,dzemu i nie wypije kompotu bo wie,ze to z owocow,takze mam ciezko jak gotuje,bo albo nie dodaje warzywalbo mu pozniej wybieram,aha ciasta z owocami tez nie traci

Kinga to takie klopoty ma moja synowa kiedys wmuszala w ta mala ale jak lekarka powiedziala,ze jak nie chce zeby nie dawac to nie daje.

Odp: Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
ulcia21 napisał(a):


Moja wnuczka ma 6 lat i nie chce jesc warzyw i owocow.Synowa byla u lekarza,ktory stwierdzil, ze przyjdzie czas i zacznie jesc.

Ulcia moj syn ma lat 11 i do tej pory nie je owocow i warzyw i juz przestalam wierzyc,ze kiedykolwiek zacznie jesc
Nie zje rowniez zadnej surowki,jogurtu z owocami,dzemu i nie wypije kompotu bo wie,ze to z owocow,takze mam ciezko jak gotuje,bo albo nie dodaje warzywalbo mu pozniej wybieram,aha ciasta z owocami tez nie traci

Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0

Moja wnuczka ma 6 lat i nie chce jesc warzyw i owocow.Synowa byla u lekarza,ktory stwierdzil, ze przyjdzie czas i zacznie jesc.

Odp: Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
Marzena.M.Siek napisał(a):

Mam pięciomieszięczne niemowlę, które nie chce jeść nic prócz mleka mamusi Czy macie jakieś pomysły na to by moje maleństwo jadło to co jej daję A więc zupki (oczywiście dla niemowląt), kaszki, oraz zmiksowane owoce

Twoje dziecko wie co zdrowe i dobre. Daj mu to co lubi tak dlugo jak bedziesz mogła. Jak pzrestanie mu wystarczać to samo upomni sie o coś dodatkowego

Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

Marzena.M.Siek
ok będę zaglądała na Twój profil w poszukiwaniu tych przepisów może te będą jej bardziej smakowały niż gotowe zupki czy kaszki

Odp: Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Marzena.M.Siek napisał(a):

Mam pięciomieszięczne niemowlę, które nie chce jeść nic prócz mleka mamusi Czy macie jakieś pomysły na to by moje maleństwo jadło to co jej daję A więc zupki (oczywiście dla niemowląt), kaszki, oraz zmiksowane owoce


Mam pare przepisów dla niemowlaków to postaram sie wrzucić na mój profil ale nie obiecuje że nastąpi to szybko.

Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Ja mam 9-letnia córkę i jest w takim okresie że jadłaby tylko parówki drobiowe i makaron na wszelkie możliwe sposoby.

Odp: Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
kochani jestem matka 30 i27 letnich DZIECI ale wnuczki /tez dzieci/ 10 i 6 lat wymagania tez maja i JAKO babcia musze sie wykazac jak do mnie przyjada .....................a wymagania maja kazde co innego by zjadlo,a babcia robi co WNUSIACZKI chca i jestem szczesliwa jak im smakuje/takie zycie BABC/

Odpowiedz na/ edytuj Nowe forum dla tych, którzy żywią i opierają :)