Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

Obserwuj wątek

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

majgrz11maja
Jak na razie to optymalne rozwiązanie i jest w porządku

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
http://ludzie.gotujmy.pl/najlepsze-przepisy,h0a2009b13/

Niesprawiedliwie oceniającym dla własnych korzyści lub złośliwie mówimy stanowcze NIE

Przykro mi, ze takie regulacje nastapily w trakcie gry, ale bylo zle.

Obecne sortowanie rankingu tygodniowego to:

1. po sumie punktow
2. w przypadku takiej samej sumy - po ilosci oddanych glosow (im mniej tym lepiej)
3. w przypadku takiej samej sumy i ilosci oddanych glosow - po dacie dodania przepisu.

Srednia w rankingu jest w tej chwili podana tylko w celach informacyjnych i nie ma wplywu na wynik rankingu.
Ktos powie, ze jesli przepis dostanie 100x ocene 1 to moze znalezc sie na 1 miejscu listy? Przejrzalem punktacje tygodniowa od poczatku tego roku. Takie cos po prostu nigdy nie ma miejsca. Z wielu powodow, ktore sa raczej oczywiste.

Teraz jak ktos bedzie mial ochote ocenic kogos nieslusznie na >1< to sie mocno podrapie po glowie, bo i tak pcha go tym glosem w rankingu do gory.

pozdrowienia




zmieniono 2 razy (ostatnio 03 kwi 2009 06:47 przez dobry)

Odp: Odp: Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

majgrz11maja
Wczoraj po 23 zarejestrowało troje osobników ,i zaraz po logowaniu rozpoczęli ocenianie moich przepisów dziwne ,ale prawdziwe ktoś ich celowo zaprosił wiedzieli do kogo i po co tu się pojawili Nie wiem ,ale się komuś naraziłam ,a może i ty

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Glumando,
W zwiazku z tym, że - niestety - niektorzy i z tego konkursu zrobili użytek w niewlasciwy sposob, przyznaje, ze Twoja propozycja brania sumy punktow jest lepsza niz nasza - brania sredniej.
Dlatego ranking bedzie przerobiony, wszystko bedzie rowniez przeliczone wstecz.
Nie ma powodu, zeby pozwalac na naduzycia, skoro latwo tego uniknac.
Dzieki za pomysl i mam nadzieje, ze mozemy go wdrozyc

Odp: Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
majgrz11maja napisał(a):

Fajny to jest ,tylko do końca go nie rozgryzłem np.tort Glumandy miał 10 i zniknął itd...

Wlasnie..bo zamiast sumowac oceny..to wystarczy ze ktos jeden da Ci ocene 3 ..i po ptakach... ja nie chce juz takiej zabawy.
Zniknal bo widocznie byl nie zupelnie dobry,... Dlaczego zniknal moj motyl z lodowki.. wcale nie bylo go w lodowce..z powodu wczorajszych burz sniegowych..stal na balkonie.. a potem tylko go odsniezylam i zjadlam
Doberku, tez uwazam, ze trzeba cos zrobic, aby nikt tu z butami nie wchodzil..i nie psul pracy innych, ktorzy staraja sie, przez dodawanie swoich przepisow.. aby strona kwitla..

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 kwi 2009 22:40 przez Glumanda)

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

majgrz11maja
Fajny to jest ,tylko do końca go nie rozgryzłem np.tort Glumandy miał 10 i zniknął itd...

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

MADZIALENKA
nowy konkursik fajny

Odp: Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

majgrz11maja
Ty Glumando słyszałem że nie masz powodów do śmiania ,słyszałem w wiadomościach że skradziono z lodówki twój przepiękny tort .PRZYKRO MI

Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
I na zdjeciu tez sie smieje







Odp: Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
i rum lubi

Odpowiedz na/ edytuj Nowy konkurs - PRZEPIS TYGODNIA