Nuda!!

Obserwuj wątek

Odp: Nuda!!

oczywiscie masz zupelna racje,a moja wypowiedz byla z mocnym przymrozeniem oka ( to o pieniadzach),chlopak mial naprawde talent,pozazdroscic

Odp: Odp: Nuda!!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

No to jak by komuś jeszcze się nudziło to może przećwiczy krokodylka ?

Za pieniądze, czy nie ale mi się podoba.A każdy sobie radzi, jak umie.I lepiej składać ręczniki za napiwek niż kraść, mordować czy sprzedawać narkotyki, prawda?

Odp: Nuda!!

Babciagramolka
No to jak by komuś jeszcze się nudziło to może przećwiczy krokodylka ?
obrazek obrazek

Odp: Odp: Nuda!!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
glam89 napisał(a):

A mi się nie nudzi. Jak nie siedzę w kuchni i nie gotuję dla swojego faceta, to układam razem z nim puzzle

Fajne hobby! I problem nudy z głowy!
A ja mam urlop i się nie nudzę.A jak córka w niedzielę pojedzie na zimowisko to dopiero zacznę odpoczywać.A jak mi się znudzi to zrobię wielkie sprzątanie.

Odp: Nuda!!

glam89
  • glam89

  • Posty: 60
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
A mi się nie nudzi. Jak nie siedzę w kuchni i nie gotuję dla swojego faceta, to układam razem z nim puzzle
obrazek obrazek

Odp: Odp: Nuda!!

albertynka napisał(a):

wow,wiecej mowic nie trzeba - mial chlpak talent,ale czegoz nie robi sie dla pieniedzy



Talelent ma się oczywiście tylko dla pieniędzy, ....
Faktycznie więcej nic nie trzeba mówić

zmieniono 1 raz (ostatnio 18 lut 2010 09:43 przez Kazik45)

Odp: Nuda!!

wow,wiecej mowic nie trzeba - mial chlpak talent,ale czegoz nie robi sie dla pieniedzy

Odp: Nuda!!

Babciagramolka
Nudzi Wam się ? To potrenujcie takie składanie ręczników .
Zdjęcie zrobiła kuzynka w swoim pokoju w hotelu w Egipcie .Boy za drobny napiwek układał co dzień cos nowego.
obrazek

Odp: Odp: Nuda!!

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):

Mimozowate ciałko Buni - ,, mdłe i cierpiące " tzn jeszcze pozszywane do jutra .Po woli co raz lepiej - ważne , ze po operacji .

Buniu, z każdym dniem będzie tylko lepiej.
Zaraz po operacji człowiek jest osłabiony, więc póki co oszczędzaj się .
Nabierz sił i wymyślaj dla nas nowości.
Ja dziś planuję zrobić Flaczki z boczniaka wg. Twojego przepisu.Tylko muszę więcej drobiu do nich dać, bo mąż i ojciec to stworzenia mięsożerne i samymi grzybami to się raczej nie najedzą.Wygląda na zdjęciu apetyczne,i myślę że tak dobrze też będzie smakować.Kuruj się Buniu i powracaj do sił.

Odp: Nuda!!

Babciagramolka
Mimozowate ciałko Buni - ,, mdłe i cierpiące " tzn jeszcze pozszywane do jutra .Po woli co raz lepiej - ważne , ze po operacji .

Odpowiedz na/ edytuj Nuda!!