O czym marzymy?

Obserwuj wątek

Odp: O czym marzymy?

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Basieńko-równiez trzymam za ciebie kciuki.

PS. To nie było moje wielkie marzenie ale zawsze bardzo chciałam miec swój zakład krawiecki i wkońcu udało się
Teraz to chciałabym bardzo mieć hafciarke.

zmieniono 1 raz (ostatnio 16 sie 2011 16:03 przez zuzi)

Odp: Odp: O czym marzymy?

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
basia4ab napisał(a):

Witam serdecznie.Moim marzeniem jest wygrać z choroba nowotworową na którą choruję i trzy lata dzielnie walczę.Jest to moje największe marzenie.Pozdrawiam Basia

Basiu,rowniez zycze Ci DUZOOOO SILY i zdrowkaJestes bardzo dzielna

Odp: Odp: O czym marzymy?

zbynio12342
wtaj basiu walczysz juz tak dlugo ale napewno wygrasz nie poddawaj sie ja ze swej strony moge ci zyczyc duuuuuuuuuuuuuuuuuzo zdrowia ipogody ducha uwiez w siebie pozdrawiam serdecznie zbynio1234

Odp: Odp: Odp: O czym marzymy?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Basiu trzymam za Ciebie kciuki tak mocno, że mnie paluchy bolą i nie daję rady strukać na klawiatzreee....

Odp: Odp: O czym marzymy?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
basia4ab napisał(a):

Witam serdecznie.Moim marzeniem jest wygrać z choroba nowotworową na którą choruję i trzy lata dzielnie walczę.Jest to moje największe marzenie.Pozdrawiam Basia

Basieńko wygrasz już wygrywasz bo jak sama powiedziałaś dzielnie walczysz oby tak dalej i wiesz że tylko w Tobie jest siła żeby zwyciężyć wszelkie choroby. Mocno trzymam kciuki.

To ja powiem nie o czym marzę dziś a to że życzę wszystkim zdrowia i uśmiechu na co dzień

Odp: O czym marzymy?

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie.Moim marzeniem jest wygrać z choroba nowotworową na którą choruję i trzy lata dzielnie walczę.Jest to moje największe marzenie.Pozdrawiam Basia

Odp: O czym marzymy?

gosiczek821
Hmmmm,zdrowia dla męża(bo kiepsko)szczęścia dla synka i żeby mógł spełniać swoje marzenia,bo mamusia ma wszystko o czym marzyła Wspaniałą rodzinkę,reszta pomału się przyplącze,a takie marzenia typu nowa pralka czy jakiś łaszek...do zrobienia

Odp: O czym marzymy?

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Dziś marzę o dobrej książce i masażu pleców
A jutro pomarzę o czym innym

Odp: O czym marzymy?

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Hihihi, musisz się po prostu do Niego odezwać i wyjaśnić o co chodzi. Możesz się powołać na Cherry, przypuszczam, że to może popchnąć sprawę...

Odp: O czym marzymy?

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
No własnie jest nasz książe i zawsze bedziesz miała naleśniczki podane na śniadanko

Odpowiedz na/ edytuj O czym marzymy?