Oceny od nieznajomych

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
zewa napisał(a):

Niezalogowany użytkownik nie wystawi komentarza, to ciekawe jakim sposobem " gość " jakiś czas temu wystawił mi niemiły komentarz do jednej z babek ? Coraz więcej niespodzianek i znaków zapytania.

tez to zauważyłam ze "gość" dodawał komentarze....jeżeli ta funkcja została zablokowana to bardzo dobrze bo niczemu nie służy....
a oceniać goście też nie powinni....w zasadzie nigdy nie kieruje się ocenami do przepisu....albo mi przepis przypadnie do gustu i ma to "coś" albo nie...bardzo mało zaglądam w te statystyki....jednak rozumiem że taki negatywny komentarz albo kilka jedynek mogą popsuć nastrój....

Odp: Oceny od nieznajomych

2milutka
  • 2milutka

  • Posty: 372
  • Przepisy: 1493
  • Artykuły: 31
Redakcjo albo zniesiecie oceny albo zablokujcie funkcję głosowania użytkowników nie zalogowanych bo faktycznie tak jak pisała zewa nawet na swój przepis można głosować będąc nie zalogowanym!

Odp: Oceny od nieznajomych

Babciagramolka
A ja dawno przestałam spoglądać w średnią i oceny - nic to nie daje po za nerwami. Niczemu nie służy . Prawdy nie odzwierciedla a tylko kwasy wywołuje . Przeżyliśmy juz tu masówki że po krytycznych ( słusznych ) komentarzach osoba zwracajaca uwagę zarabiała 50 jedynej pod rząd .

Goracy apel do Redakcji- zlikwidujcie te bzdury

Odp: Oceny od nieznajomych

julcia12437
W ogóle jak mamy się nie przejmować tym ,,gościem`` jak ja, np. jak zobaczyłam to, to mi mało serca nie wyrwało. Nie dość to jest taki smutek, że ktoś nie docenia twojej potrawy to, np. ze średniej przepisów masz 4.88 a później po dostaniu 1 masz 2.40.

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
zewa napisał(a):

A teraz kochani ciekawostka, zrobiłam mały eksperyment.
Przed chwilą się wylogowałam i postanowiłam sprawdzić jak to działa. I tu moje zdumienie. My jako użytkownicy serwisu możemy każdy przepis ocenić tylko jeden raz. A jako gość dodałam do mojego sernika kajmakowego 5,1,5 i co się okazuje. Jako gość można tych ocen dodać ile się chce. To chyba już lekkie przegięcie, że my ( użytkownicy ) mamy mniejsze prawa w ocenianiu niż " goście ". Nie wierzycie, ze tak jest to sami sprawdźcie. Z decydowanie goście nie powinni mieć prawa oceniania i wystawiania komentarzy.

Ewunia...po Twojej wypowiedzi , spróbowałam. Masakra ! Komentarza faktycznie nie można dodać, ale oceny TAK ! Pytam więc ludzi, od których to zależy ..... DLACZEGO ? I tak myślę, że te oceny nikomu i do niczego są niepotrzebne. Bo jeżeli osoba postronna, która nie jest tu na naszym portalu, może sobie tak bezkarnie i bezimiennie ludzi denerwować, wiec należało by to jak najszybciej zmienić i ukrócić cały proceder.

Odp: Oceny od nieznajomych

julcia12437
Ja dzisiaj weszłam na ,,innych`` i ujrzałam 11 ocen 1 od ,,gość``. I to jeszcze w tym 6 ocen 1 do jednego przepisu. Jak tak można ? Nie wiedziałam, że osoba niezalogowana w serwisie może wstawiać oceny i to do tego złe.

Odp: Odp: Oceny od nieznajomych

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
iziona napisał(a):

Anonimy czy goście zawsze zostawiają fajne komentarze i oceny nie tylko tutaj, moim zdaniem taka opcja na stronach powinna zostać zlikwidowana. Bo niby te oceny do niczego nam nie są potrzebne bo wiemy jak smakuje to co zrobiłyśmy, ale mnie to denerwuje jak jakis odważniak ocenia mi na 1 lub wali komentarz w stylu " do kosza".

"Do kosza" to jeszcze bardzo delikatnie napisane. Mnie kiedyś gość napisał tak nieprzyjemny komentarz, że przez pół dnia nie mogłam dojść do siebie i spędzić ciśnienia

Szanowna Redakcjo, prosimy - zrób coś z tym problemem

Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Niezalogowany użytkownik nie wystawi komentarza, to ciekawe jakim sposobem " gość " jakiś czas temu wystawił mi niemiły komentarz do jednej z babek ? Coraz więcej niespodzianek i znaków zapytania.

Odp: Oceny od nieznajomych

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
A teraz kochani ciekawostka, zrobiłam mały eksperyment.
Przed chwilą się wylogowałam i postanowiłam sprawdzić jak to działa. I tu moje zdumienie. My jako użytkownicy serwisu możemy każdy przepis ocenić tylko jeden raz. A jako gość dodałam do mojego sernika kajmakowego 5,1,5 i co się okazuje. Jako gość można tych ocen dodać ile się chce. To chyba już lekkie przegięcie, że my ( użytkownicy ) mamy mniejsze prawa w ocenianiu niż " goście ". Nie wierzycie, ze tak jest to sami sprawdźcie. Z decydowanie goście nie powinni mieć prawa oceniania i wystawiania komentarzy.

Odp: Oceny od nieznajomych

iziona
  • iziona

  • Posty: 76
  • Przepisy: 1306
  • Artykuły: 0
Anonimy czy goście zawsze zostawiają fajne komentarze i oceny nie tylko tutaj, moim zdaniem taka opcja na stronach powinna zostać zlikwidowana. Bo niby te oceny do niczego nam nie są potrzebne bo wiemy jak smakuje to co zrobiłyśmy, ale mnie to denerwuje jak jakis odważniak ocenia mi na 1 lub wali komentarz w stylu " do kosza".

Odpowiedz na/ edytuj Oceny od nieznajomych