Od moderatorki

Obserwuj wątek

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Kzik co chciałeś przez to powiedzieć.Wyraź to ,bądź sobą!

Odp: Odp: Od moderatorki

Persik napisał(a):

wiecie co też czasem się sporo czasu czeka nie na samo zdjęcie ale na zaakceptowanie przepisu no cóż pewnie jest ich sporo ale mimo to
a i jeszcze jedno wkurza mnie pisanie przepisów typu przełóż czym chcesz czyli takich mało konkretnych


Odp: Od moderatorki

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wiecie co też czasem się sporo czasu czeka nie na samo zdjęcie ale na zaakceptowanie przepisu no cóż pewnie jest ich sporo ale mimo to
a i jeszcze jedno wkurza mnie pisanie przepisów typu przełóż czym chcesz czyli takich mało konkretnych

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0

Mam pytanko:Ile dni może trwać dodanie przez moderatora zdjęć do przepisów?Ja czekam na moje zdjęcia od kilku dni.Jedno wrzucone a do dziś nie.

Może trwać...milion lat nawet


Podejrzewam, że gdybyś zadała takie same pytanie na P.W. do jednego z Moderatorów, już dostałabyś odpowiedź i to bardziej (!) rzeczową(!), a nie "dowcipną" i to od osoby która akurat WIE CO TO ZNACZY być moderatorem, ... albo nie wie bo jest gdzieś tylko
Nie będę się wdawać w zbędne dyskusje,życzę Bahusowi miłego dnia.A Tobie Kaziku dodatkowo słonecznego i miłego.Pozdrawiam.

Odp: Odp: Od moderatorki

msewka napisał(a):

Mam pytanko:Ile dni może trwać dodanie przez moderatora zdjęć do przepisów?Ja czekam na moje zdjęcia od kilku dni.Jedno wrzucone a do dziś nie.


Podejrzewam, że gdybyś zadała takie same pytanie na P.W. do jednego z Moderatorów, już dostałabyś odpowiedź i to bardziej (!) rzeczową(!), a nie "dowcipną" i to od osoby która akurat WIE CO TO ZNACZY być moderatorem, ... albo nie wie bo jest gdzieś tylko tytularnym moderatorem.

Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Może trwać...milion lat nawet
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Od moderatorki

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Mam pytanko:Ile dni może trwać dodanie przez moderatora zdjęć do przepisów?Ja czekam na moje zdjęcia od kilku dni.Jedno wrzucone a do dziś nie.

Odp: Odp: Od moderatorki

mysliwa
  • mysliwa

  • Posty: 253
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Chętnie przystanę na to abyś została moją panią przedszkolanką...ale musisz nauczyć się opowiadać bajki i to te, które lubię ....


..Niestety na Pania Przedszkolanke sie nie nadaje! ...ani nie mam ochoty nia byc..,Uwielbiam Dzieci ! ...ale co do Bajek..wole ich sluchac [pod warunkiiem ,ze sa Ciekawe i wnosza cos sensownego ....] , anizeli Opowiadac
Pozdrawiam Cieplo...Powodzenia w Poszukiwaniu Przedszkolanki!

Odp: Od moderatorki

majgrz11maja
UWAGA na serwisie pojawili się szkodniki : maniek_4_26,roszponka1234,szkodnik68, zastanawiam się nad Izabelle
Może ich niebawem poznacie

Odp: Od moderatorki

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Chętnie przystanę na to abyś została moją panią przedszkolanką...ale musisz nauczyć się opowiadać bajki i to te, które lubię ....

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 kwi 2009 00:19 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Od moderatorki