Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Ujawnianie danych personalnych bez zgody jest karalne ......

Masz rację, poprawiłam i za to przepraszam.

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Ujawnianie danych personalnych bez zgody jest karalne ......

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo -

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Tit napisał(a):

Moi drodzy, sosy Łowicz niczemu nie winne i wcale nie mam zamiaru zrezygnować z ich jedzenia. Nagrody budzą emocje. Chciałabym uściślić:

Po pierwsze nie pochwalamy zachowania Wokalisty.

Nie pochwalamy też sposobu w jaki Kefirka stanęła po stronie swojego chłopaka. Oboje się zagalopowali. Nie pochwalamy wytykania komuś wieku czy chorób, to jest niedopuszczalne.

Nie ma tu żadnej zmowy i moderatorzy mają swoje opinie.

Z drugiej strony nie pochwalamy "wycieczek po rodzinie" - wiadomo jak silne są więzi rodzinne więc nikt nie wymaga, żeby mama stanęła przeciw córce. Nie można nikogo stawiać pod ścianą żeby się opowiedział publicznie przeciw własnemu dziecku.

Co innego się z kimś nie zgadzać, krytykować jego zachowanie a co innego wyrzucać kogoś z portalu. Jak na razie nikt nie został wyrzucony. Moderator o tym nie decyduje.

No i ostatnie: nie kopie się leżącego bo ugryzie. Heniu uzyskałaś publiczne potępienie występku Wokalisty, wiele osób cię poparło, uzyskałaś jego przyznanie się i przeproszenie. Trzeba znać miarę i uszanować miłość własną drugiej osoby, bo jeśli ją naruszysz i twoja ucierpi.

Poza tym, to, że Wokalista nie został wyrzucony z rankingu nie oznacza, że dostałby nagrodę.

APELUJĘ o ZŁOŻENIE BRONI. KOCHAJMY SIĘ I KOCHAJMY SOSY ŁOWICZ. WYDAJE MI SIĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ UZYTKOWNIKÓW POLUBIŁA JE DZIĘKI TEMU KONKURSOWI. MAMY SOSY DO TESTOWANIA, MOŻNA SIĘ PO NIE ZGŁASZAĆ
Tit


Ponieważ Pani Redaktor wywołała mnie do tablicy, kilka sprostowań: nikt nikogo nie wyrzucał z portalu, chyba Tit nie czytałaś wątku. Odejście zadeklarowała luna19 na co ja odpowiedziałam,że być może jest dobre wyjście.Nie żądałam,żeby mama stanęła przeciwko córce, tylko poprosiłam matkę nieletniej osoby by uspokoiła córkę, ponieważ ta przekracza wszelkie normy.Z tego, co Tit tutaj piszesz, wynika,że moją miłość własną można naruszać, natomiast ja bronić się nie mam prawa. Faktem jest,że nie podjęłam polemiki z Kefirką, mimo,że bardziej nie można obrazić człowieka,jak ona mnie.Nieletnia panienka 53-letnią osobę. Nie jest uzytkowniczka, nie ma przepisów, post obrażający mnie był jej pierwszym postem.a zawierał masę insynuacji i kłamstw.Pomijam ocenę mojego wieku i stanu zdrowia. Tego nie widzisz.Dwa razy odpowiedziałam luna19. Broniłam też moderatorów przed obelgami Kefirki i za to mój zwierzchnik mnie publicznie potępia. Podkreślasz,że nie akceptujesz czyjegoś postępowania, a całą mocą władzy stajesz po stronie tych co obrażali, zachowywali się niestosownie. To jest bardzo przykre, ale przyzwyczaiłam się bo nie po raz pierwszy dostaję od Ciebie cięgi za bronienie poziomu strony, walkę z kopiarzami. Co by ktoś nie zrobił winna jestem ja. Przyjmuję więc reprymendę z pokorą.Temu,że ludzie, którzy nie są w porządku zachowują się jak zachowują, nie dziwię się.Ale tego,że ich popierasz, bardzo. Uważam (jest to tylko moje zdanie),że nie było potrzeby odkopywania tego wątku.chyba,że miał służyć ośmieszeniu mnie.Zakończyliśmy temat wczoraj, jak jasno wynika z wątku. Źle kiedy zwierzchnik załatwia swoje sprawy z pracownikiem na forum.
Oto moja korespondencja z luna19.Proszę każdego o obiektywne zapoznanie się i ocenę:

Witaj!
Nie wiem czy wiesz, co wypisuje Twoja córka na forum.Ponieważ nigdy nie byłyśmy sobie nieżyczliwe, proszę Cię o uspokojenie jej.Obraża nie tylko mnie, bo wśród moderatorów jest Redaktor prowadząca i jej Zastępca-cherry. Przekracza granice przyzwoitości i dobrego smaku. Nie ona pierwsza mnie obraża,a prawda jest taka,że tych osób dawno już na stronie nie ma.Chciałabym Ci również uświadomić, że będę się po następnym poście bronić, więc napiszę wprost,że autorką jest Twoja córka, która ma 16 lat, a więc Ty ponosisz konsekwencje jej zachowań.Takiego braku wychowania u tak młodej dziewczyny jeszcze nie spotkałam.Napiszę również, czym spowodowane i z czyim udziałem jest jej zachowanie. I proszę, nie pisz,że to nie ona, bo sprawdziłam.Nie wiedząc, nie pisałabym.Pomijam zachowanie na forum Twojego "zięcia". Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę,że ta sytuacja uderza w Ciebie, w Twój dorobek i w Twoją pozycję na stronach?!
Cóż, mimo wszystko pozdrawiam Cię i liczę na zrozumienie!
Henia




Prosze mnie w to nie mieszać ... ona ma 17 lat , mlodzież ma swoje zdanie sami do tego doprowadziliśmy.. Ktoś po nich jedzie to sie bronią ... mam dość tej strony i tego forum .. zastanawiam sie nad odejściem...

odpowiedz

W tej sytuacji to chyba najlepsze wyjście, tylko z tą wolną młodzieżą, dobrze? Cóż, niewydolność wychowawcza, tak to się nazywa. Czuję się wolna od lojalności wobec Pani.I chciałam powiedzieć,że na te pomówienia są paragrafy w realu i wtedy zobaczymy czy za 17 -to latkę nie odpowiadają rodzice.Jestem prawie zdecydowana wnieść cywilne oskarżenie przeciwko .......Może taki precedens powstrzyma inne "młode i ostre" przed obrażaniem osób, które im nic nie zawiniły.To tyle.





Szczerze mowiąc przejżalam wszystko i nie widze jakiegoś dosłownego obrażania takiego z ktorym mozna by sie w po sądach włóczyć. Nie strasz nikogo sądami, bo to troszke przesada.. Chcesz robić z siebie posmiewisko to walcz z wiatrakami dalej. Za bardzo przejmujesz sie tą rolą moderatora
To tyle.

zmieniono 1 raz (ostatnio 29 mar 2011 16:52 przez Henia)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo -

Moi drodzy, sosy Łowicz niczemu nie winne i wcale nie mam zamiaru zrezygnować z ich jedzenia. Nagrody budzą emocje. Chciałabym uściślić:

Po pierwsze nie pochwalamy zachowania Wokalisty.

Nie pochwalamy też sposobu w jaki Kefirka stanęła po stronie swojego chłopaka. Oboje się zagalopowali. Nie pochwalamy wytykania komuś wieku czy chorób, to jest niedopuszczalne.

Nie ma tu żadnej zmowy i moderatorzy mają swoje opinie.

Z drugiej strony nie pochwalamy "wycieczek po rodzinie" - wiadomo jak silne są więzi rodzinne więc nikt nie wymaga, żeby mama stanęła przeciw córce. Nie można nikogo stawiać pod ścianą żeby się opowiedział publicznie przeciw własnemu dziecku.

Co innego się z kimś nie zgadzać, krytykować jego zachowanie a co innego wyrzucać kogoś z portalu. Jak na razie nikt nie został wyrzucony. Moderator o tym nie decyduje.

No i ostatnie: nie kopie się leżącego bo ugryzie. Heniu uzyskałaś publiczne potępienie występku Wokalisty, wiele osób cię poparło, uzyskałaś jego przyznanie się i przeproszenie. Trzeba znać miarę i uszanować miłość własną drugiej osoby, bo jeśli ją naruszysz i twoja ucierpi.

Poza tym, to, że Wokalista nie został wyrzucony z rankingu nie oznacza, że dostałby nagrodę.

APELUJĘ o ZŁOŻENIE BRONI. KOCHAJMY SIĘ I KOCHAJMY SOSY ŁOWICZ. WYDAJE MI SIĘ, ŻE WIĘKSZOŚĆ UZYTKOWNIKÓW POLUBIŁA JE DZIĘKI TEMU KONKURSOWI. MAMY SOSY DO TESTOWANIA, MOŻNA SIĘ PO NIE ZGŁASZAĆ
Tit

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Sarenko masz rację ...

No to najadlam sie tych sosów.. chyba z rok po nie nie sięgne ...
zawsze bedą mi sie źle kojarzyć dobrze ze to juz koniec konkursu


Tez tak myślę

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Sarenko masz rację ...



zmieniono 2 razy (ostatnio 31 mar 2011 10:53 przez luna19)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
Wydaje mi się, ze wiele osób czytając ostatnie komentarze w tym wątku, ma własne spostrzeżenia odnośnie zaistniałej sytuacji i chciałoby coś napisać, ale nie chce się wtrącać, aby nie popadać w niesnaski z innymi użytkownikami. I prawdopodobnie większość z nas nie ma nic przeciwko samym osobom biorącym udział w konflikcie, ale raczej do sposobu, w jaki niektórzy z nich - najwyraźniej pod wpływem emocji - wyrażają swoje opinie. Chciałabym poprosić, abyśmy nie brnęli dalej w coś, co ma podłoże w niechęci i negatywnych emocjach. Zostawmy to wszystko za sobą i gotujmy dalej Dziewczyny, Wokalisto, najwyższy czas to wszystko zakończyć, niepotrzebnie padło tyle niegrzecznych i wulgarnych słów. Proszę, to do niczego nie prowadzi...

Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Netka napisał(a):

Kefirka napisał(a):

Nie wiem po co wracacie do tematu wiadomości Wokalisty skoro wszystko toczy sie wokół bezczelności Heni ^^ (Tak, wiem, tez powiecie ze jetem bezczelna xd nie musicie tego pisac ^^ i know!) jej czepialstwa itp. ^^ A tu znowu temat wiadomosci Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem o co dokladnie chodzi!
Heniu, sądem to nie mi tak fałszywej dziewoi to ja nie widziałam jeszcze Jak to wczesniej było powiedziane - Judasz ^^ Najpierw sądem grozi a potem zrzedzi ze niby my jej grozimy. Ojoj ojoj ^^ Nie wytykam nikomu chorob Chorować mozna na cukrzycę, białaczkę... ale to co robi Henia to po prostu jest objaw czegoś zwanego głupotą. Czepialswo, czepialstwo! Ja też was kocham! Ha!
LMAO!

Temat uważam za zamknięty Powiedzialam, co chcialam powiedziec i jestem z siebie dumna. Zrobicie z tym co chcecie, zwolenniczki tyranii!
Goodbye, mam wazniejsze i o wiele ciekawsze rzeczy do roboty niż użeranie sie z czepialskimi mh. moderatorkami )
Zabawna strona ^^

Goodbye.
Enjoy!

Jak wyżej:
Łowicz, Łowicz, Łowicz. Wracamy do tematu, kochani ^^

Jeny,jaka Ty jestes bezczelna...

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Kefirka napisał(a):

Nie wiem po co wracacie do tematu wiadomości Wokalisty skoro wszystko toczy sie wokół bezczelności Heni ^^ (Tak, wiem, tez powiecie ze jetem bezczelna xd nie musicie tego pisac ^^ i know!) jej czepialstwa itp. ^^ A tu znowu temat wiadomosci Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem o co dokladnie chodzi!
Heniu, sądem to nie mi tak fałszywej dziewoi to ja nie widziałam jeszcze Jak to wczesniej było powiedziane - Judasz ^^ Najpierw sądem grozi a potem zrzedzi ze niby my jej grozimy. Ojoj ojoj ^^ Nie wytykam nikomu chorob Chorować mozna na cukrzycę, białaczkę... ale to co robi Henia to po prostu jest objaw czegoś zwanego głupotą. Czepialswo, czepialstwo! Ja też was kocham! Ha!
LMAO!

Temat uważam za zamknięty Powiedzialam, co chcialam powiedziec i jestem z siebie dumna. Zrobicie z tym co chcecie, zwolenniczki tyranii!
Goodbye, mam wazniejsze i o wiele ciekawsze rzeczy do roboty niż użeranie sie z czepialskimi mh. moderatorkami )
Zabawna strona ^^

Goodbye.
Enjoy!

Jak wyżej:
Łowicz, Łowicz, Łowicz. Wracamy do tematu, kochani ^^

Jeny,jaka Ty jestes bezczelna...

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady