Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Obserwuj wątek

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
ja do sądu przecież to Ty grozilas mi sądem.. i znow myjesz sie moim kosztem... i Ty napisalac ze moje odejscie ze strony byłoby najlepszym wyjściem... oj nie ladnie Heniu.. Cala nasza rozmowa zostala wczoraj przeslana do władz strony..

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Netka napisał(a):

Wiecie co,kiedys namietnie czytalam powiesci Joanny ChmielewskiejI wiecie co ,cos mi sie tutaj nie zgadza.Wokalista pisal,ze chce sie oswiadczyc corce Luny19...swietnej kucharce...Hm...Swietna kucharka,ok.Corce swietnej kucharki,no ok. tylko po co ciagle dawal nam do zrozumienia ,ze chodzi o corke Luny19 Kto mi odpowie na ta zagadke ?

A Chmielewską uwielbiam do dziś i jak mam "doła" biorę się za Wszystko Czerwone albo Krokodyla z Kraju Karoliny.!

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Netka napisał(a):

Wiecie co,kiedys namietnie czytalam powiesci Joanny ChmielewskiejI wiecie co ,cos mi sie tutaj nie zgadza.Wokalista pisal,ze chce sie oswiadczyc corce Luny19...swietnej kucharce...Hm...Swietna kucharka,ok.Corce swietnej kucharki,no ok. tylko po co ciagle dawal nam do zrozumienia ,ze chodzi o corke Luny19 Kto mi odpowie na ta zagadke ?

W czym problem,Netko? Wokalista musiał wyżebrać nagrodę w wysokości 500 zł w biżuterii, bo chciał się z wyprzedzeniem oświadczyć córce luna 19. Nie udało się i wszyscy troje są bardzo nerwowi. Jak masz jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

emef
  • emef

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Netka napisał(a):

Wiecie co,kiedys namietnie czytalam powiesci Joanny ChmielewskiejI wiecie co ,cos mi sie tutaj nie zgadza.Wokalista pisal,ze chce sie oswiadczyc corce Luny19...swietnej kucharce...Hm...Swietna kucharka,ok.Corce swietnej kucharki,no ok. tylko po co ciagle dawal nam do zrozumienia ,ze chodzi o corke Luny19 Kto mi odpowie na ta zagadke ?


Wydaję mi się że chciał w pewien sposób wykorzystać autorytet tej użytkowniczki na stronie. Jest to użytkowniczka popularna, i przyznam że sympatyczna, więc jeśli większość głosowała to tylko ze względu na powołanie się właśnie na Lune19.

Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
luna19 napisał(a):

Henia napisał(a):

evita0007 napisał(a):

Oj zero szacunku dla innych Oj zero

A Ty wokalisto najpierw ugryż sie w język zanim powiesz STAROŚĆ NIE RADOŚĆ !

Bo nie wiesz jakim Ty bedziesz staruszkiem i co Ciebie jeszcze czeka w zyciu.

Więc pomyśl zanim znowu coś głupiego napiszesz POMYŚL !

Uwierz mi,MYŚLENIE NIE BOLI .

Ewa, szkoda, gadać, gdybyś wiedziała, co mi na delikatną prośbę o uspokojenie panienki, jej mamusia odpowiedziała,nie dziwiłabyś się! Swędzą mnie klawisze,żeby to tu zamieścić, ale szanuję świętą zasadę internetu,że privów się nie upublicznia, więc nie zrobię tego.A co do wokalisty, działa nie tylko tu.Moderatorzy tamtej strony chyba się bardzo zdenerwują sprawdzając na darmo jego zgłoszenia moich rzekomych naruszeń!




to jest publiczne obmywanie wlasnych brudów moim kosztem

priva mozesz sobie udostępnić tylko wszystko po kolei od pierwszej Twojej wiadomosci do ostatniej .. nie było tam nic czego mogłabym sie wstydzić.
ale nad tym co Ty napisałas to bym sie zastanowila...

a propos........a za co mialam zablokowane pisanie postów na forum?

a druga sprawa na forach nikt niema prawa publicznie wymieniać nazwisk i spowinowaceń bez zgody

Nic nie miałaś zablokowane, chyba że przez władze strony.Moderatorzy nie mają takich możliwości.A na Twoim miejscu,zachowałabym resztki godności i nie za wiele się nie odzywała! Jak widzisz, nikt tu za tobą nie idzie ani za Twoja rodzinką. Uczciwi ludzie nie muszą koligacji ukrywać.Liczyłaś,że oni mi skórę złoją a luna 19 zostanie święta i nieświadoma?A to czy ujawnię swoją korespondencję zależy tylko ode mnie.Sztorcuj swoją świetnie wychowaną, grzeczną, miłą i uprzejmą córunię, nie mnie. Więcej odpowiadać nie będę.więc jeśli chcesz, pisz aż Ci się klawisze zagrzeją
Acha, masz rację, idź do sądu! Ale bezsens tego wczorajmi wyjaśniłaś, więc jeśli nie pamiętasz, przeczytaj sobie!.
Acha, trzeciej epistoły nie otwierałam, wyrzuciłam bez czytania, a chyba szkoda!

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 mar 2011 14:25 przez Henia)

Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Netka napisał(a):

Wiecie co,zal mi Was!Kefirko,zalogowalas sie tylko po to,zeby obrazac Henie?Co wy wyprawiacie?!Czepiac sie o wiek,o choroby?! Czy tak wyglada Wasz swiat?Nietykalni,najwspanialsi i bezkarni?Gatuluje Waszym rodzicom!

ps.Kiedys tez bedziecie starsi i schorowani,nie zapominajcie o tym.I kto wie,czy jakas "mlodziez"nie napluje Wam w twarz!

Netko, dziękuję Ci bardzo! Niewiele osób ma odwagę odezwać się i narazić na takie ataki. A co do wieku,nie uważam się za starą.Zresztą co oni wiedzą o mnie,moim stanie zdrowia?! Po prostu "dowalają" na oślep. I bardzo ich denerwuje,że nie mogą mnie sprowokować do awantury.A ja się szanuję i jeśli nawet się kłócę to z równymi sobie.Jeszcze raz Ci dziękuję i pozdrawiam!
Gdybyś się nie doczytała, to Kefirka jest córeczką luny19.

Doczytalam,Heniu,doczytalam

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

Netka
  • Netka

  • Posty: 1327
  • Przepisy: 408
  • Artykuły: 0
Wiecie co,kiedys namietnie czytalam powiesci Joanny ChmielewskiejI wiecie co ,cos mi sie tutaj nie zgadza.Wokalista pisal,ze chce sie oswiadczyc corce Luny19...swietnej kucharce...Hm...Swietna kucharka,ok.Corce swietnej kucharki,no ok. tylko po co ciagle dawal nam do zrozumienia ,ze chodzi o corke Luny19 Kto mi odpowie na ta zagadke ?

Odp: Odp: Odp: Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
[q sorry z spam. cos sie przyblkowalo

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 mar 2011 13:49 przez luna19)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

evita0007 napisał(a):

Oj zero szacunku dla innych Oj zero

A Ty wokalisto najpierw ugryż sie w język zanim powiesz STAROŚĆ NIE RADOŚĆ !

Bo nie wiesz jakim Ty bedziesz staruszkiem i co Ciebie jeszcze czeka w zyciu.

Więc pomyśl zanim znowu coś głupiego napiszesz POMYŚL !

Uwierz mi,MYŚLENIE NIE BOLI .

Ewa, szkoda, gadać, gdybyś wiedziała, co mi na delikatną prośbę o uspokojenie panienki, jej mamusia odpowiedziała,nie dziwiłabyś się! Swędzą mnie klawisze,żeby to tu zamieścić, ale szanuję świętą zasadę internetu,że privów się nie upublicznia, więc nie zrobię tego.A co do wokalisty, działa nie tylko tu.Moderatorzy tamtej strony chyba się bardzo zdenerwują sprawdzając na darmo jego zgłoszenia moich rzekomych naruszeń!




to jest publiczne obmywanie wlasnych brudów moim kosztem

priva mozesz sobie udostępnić tylko wszystko po kolei od pierwszej Twojej wiadomosci do ostatniej .. nie było tam nic czego mogłabym sie wstydzić.
ale nad tym co Ty napisałas to bym sie zastanowila...

a propos........a za co mialam zablokowane pisanie postów na forum?

a druga sprawa na forach nikt niema prawa publicznie wymieniać nazwisk i spowinowaceń bez zgody

zmieniono 3 razy (ostatnio 28 mar 2011 14:00 przez luna19)

Odp: Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
[q

zmieniono 1 raz (ostatnio 28 mar 2011 13:48 przez luna19)

Odpowiedz na/ edytuj Odkryjmy sosy Łowicz na nowo - zasady